Návaly tepla v prechode

hviezda0341

ale to nie je po slovensky, to je asi niekde v zahranicí, a jedna teta mi radila vitamíny, Ivka a ako ho vies zohnat? Je to moc drahé? Wild yam to je ten divoky? to sú nejaký vitamíny, ktoré ho obsahujú?

Ivka 1

Malinka to este moc nie je. Menzes sa Ti
asi este vrati. Zavisi to od hodnot estrogenu a progesteronu, ci sa este vytvaraju. Od toho zavisi aj to, kedy sa
objavia navaly tepla. Kolko mas rokov?

malinka

ako zacat... som v prechode a zrejme uz aj menzes odisiel na dobro, nemam ho uz 3 mesiace. Ale ziadne navaly tepla a pod. Mozem to este cakat, alebo patrim k tym stastlivcom, co sa tomu vyhnu??
V akom stadiu prechodu ste zacali mat problemy??

RNG

Nuz hladajm na inych google, nielen SK ale .cz, .hu,.com atd.
Najdes tam napr tento, ktory poznam:
-odkaz odstránený-

hviezda0341

RNG ten yam som nenasla ani na internete ze by sa dal kupit, iba vyzivový doplnok pre sportovcov na narast svalov

RNG

asined, problemy s hormonalnym kolisanim sa nedaju upravit len priudavkom mineralov. V prechode je telo meschopne si poriadne regulovat vyrobu hormonov, pre to treba siahnut na "polotovary" tj jedla, ktore toto tvorenie hormonov ulahcuju.
Yam a senovka grecka su klinicky najucinnejsie, ale pomahaju aj damiana, black cohosh, pupalkovy/borakovy olej a Dong Quai. Ak ich nenajdete v blizkych obchodoch, skustye si ich vyGooglovat na internete.

asined

nekupujte si nic, upravte stravu, minimalizujte zivocisne bielkoviny,sladkosti, alkohol, cigarety, 2-3x tyzdenne si dajte kupel v morskej soli v kombinacii s jedlou sodou a kupte si potravinovy doplnok - mineraly(musi byt vo fomre chelatov, ktore telo dokaze maximalne vyuzit) - je to vo forme prasku - pridava sa do jedla. telu chybaju mineraly a je prekyslene, lebo moznost regulovat kyseliny z tela s ukoncenim menstruacneho cyklu skoncila a tak sa snazi odpad (kyseliny) vyplavit cez pokozku. kupele v sode by mali trvat minimalne 1 - 2 hodiny - cca 37stupnov celzia.

mojej mame to velmi pomaha a nielen na navaly - aj na problemy s travenim.

prajem vela zdravia...

RNG

yam zatial, pomohol kazdej zene v prechode, ktorej som to poradil(alebo predavacky v mojich obchodoch)
Mozno aj ine veci pomozu, viem iste ze napr senovka grecka takm isto obsahuje Diosgenin=polotovar na vyrobu hormonov na vyrovnanie kolisajucich hladin pri prechode, ake obsah je ovela nizsi ako v Yame a naviac pri ucinnych davkach senovky greckej(fenugreek) telo zacne zapachat ako Maggi korenie, takze radsej odporucam samozrejme mexicky divoky yam(dioscorea villosa), 2x1 gram denne