INTERNET - AKý JE NAJLEPší A KOLKO ZAň PLATíTE?

[zruseny8]

aku rychlost ma teraz? jasne ze to zavisi od viacerych faktorov, u nas je hlavnym ze kolko ludi surfuje na nete. okolo takej desiatej slape paradne. mi stahovalo minule jeden 250MB subor asi 2min..som sa cudovala ze co to :)

ccc

ja ani niesom od Trebisova, len ma zaujimala ta rychlost. Predtym sme mali od T-comu ale to bol teda nesmierne pomaly internet. Teraz čo mame novy netusim aky je omnoho lepsi. Ale to zalezi od mnohych faktorov

[zruseny8]

ccc
ja ti neviem presne povedat, ale popytaj ak si z dediny urcite nieco take tam fici. no ale ja nie som z trebisova, tak to ma kazdy inak, aj tu rychlost..

[zruseny8]

internetka a co keby si si dala taky, neviem ci byvas na dedine alebo v meste. no proste natiahnu kable po celej dedine vola sa to lan siet a ono to nie je drahe. my to tak mame a platime 200sk mesacne, nie je nijako obmedzeny. ibaze nefici rychlostou mozno ani od t-comu alebo inych, no nejde ani pomaly. tak normalne. viem ze to aj v panelakoch byva nieco podoobne

mariaj

Platim 332 Sk/11 eur/,je obmedzeny,ale pri kazdodennom asi 1 hodinu a pol pouzivani,a vikendy a sviatky mozem robit co chcem nerata sa-cize zadarmo,som celkom spokojna.Nikdy som neprekrocila.Stacilo mi vzdy .ja vsk nic nestahujem,len tak "bludim".Na stahovanie by boli tie vikendy a sviatky.Vtedy sa nic nerata.Inak funguje absolutne bezporuchovo.Este aj prepadne vela "bajtov".