Nepostavil sa mi .....

Príspevok v téme: Nepostavil sa mi .....
kiko20

ahojte, s priatelkou sme spolu uz 3 mesiace, ja som uz predtym sexualne skusenosti mal no pre nu som prvy, chceli sme to prvykrat prave teraz po troch mesiacoch, ona bola z toho dost nervozna, ja prave naopak, ale i napriek tomu som zlyhal ja, proste sa mi nepostavil, predtym sa mi to nikdy nestalo, nechapem to, velmi ju lubim, velmi ma pritahuje no i napriek tomu som zlyhal prave ja, ma s tym uz niekto skusenosti? poradte,dakujem

lalalala77

ahoj, ja som s partnerom uz pol roka a skusali sme to viac krát, no zlyhal, aj on je velmi skúsený, tak máme momentálne krízu, lebo ja si myslím, že je to moja vina a on, že jeho...nevieme to riesiť,možno časom sa to spraví, veľa šťastia...

elenita22

to je v pohode, taketo veci sa na prvykrat stavaju. nam sa to tiez stalo a partner bol uz dooost skuseny takze sa neobavaj ze si cudny. a na toto recept nepoznam, jedine si z toho nic nerobit a nabuduce sa uvolnit a nemysliet nato

no no no

aj by som ti poradila ale neviem čo. keby sa tomu mojmu nepostaví, myslím si že ho nevzrušujem alebo má nejaký psychiký blok alebo zábrany voči mne. ktovie. žeby nervozita? uvidíš ako to pojde druhý krát.