muzi preco podvadzate?

wlada

Tak vidis-to len na pridrbanom Slovensku sa muzi vytahuju s milenkami v bulvari :-) citia sa ako poriadni samci a su to len chudaci s hypotekami na krku a milionovymi dlhmi.Maloktory z nich by uzivil dve zeny s detmi a ich narokmi na pohodlny zivot. A len pridrbana mlada druha Paroubkova povie,ze jej dvestokilovy muz: ma sexi mozog :-))))))))) a pod.

technécium

wlada nie som zástanca islamu, viem, že sa tam musí muž postarať o ženy, dokonca aj sexuálne a ak nie môže ho žena podľa koránu opustiť, len ma teraz nenapadnite, aká je tam žena chudera, neviem možno je možno nie, určite má tá kultúra niečo do seba
hej úplne s tebou súhlasím, že výživné je o ničom a je to aj smutné, ale napr. muž po rozvode fakt minimálne dostane dieťa do opatery atď a rozvod je na fiču, niekto to rieši tak, iný možno inak

wlada

A - zabudla som.Ak si zastancom islamskeho nabozenstva,tak aj tam ak uz mas 5 zien /to maju len ti najbohatsi/ tak mas povinnost ich uzivit aj s detmi,ktore s nimi splodis - a to uz by si nebol taky frajer.U nas na Slovensku musi zena po rozvode bojovat o posratych 3tisic na jedno dieta :-)))

wlada

Technecium-asi budes policajt :-))
Ja len jedno nerozumiem,preco sa ty ako clovek prirovnavas k zvieratam.Zvierata ziju vo svete prirody a k tomu su uspôsobene svojimi instinktmi a pudmi.Človek ma rozum a sl.vôľu.
Ak chces trtkat akonahle vidis zensku tak si trtkaj,ale netvrd tu, ze takto sa chovaju vsetci muzi,ktori sa pokladaju za rozumnu bytost.pa

technécium

wlada tak si teda zoberme takého potkana- ten zase bojuje svojou inteligenciou a predtuchou, furt sa dakde fláka, stretne nejakú pichne si a viac ho to netrápi,má to na háku ide mu len o vlastné dobro , keď príde predátor, tak zdrhne a v tom je majster, potom sa nažerie, zas si nájde nejaký pich a tak dookola- dúfam, že tu chybičku nenájdeš, ale nakoniec zvierat je dosť, 1 musí vyhovovať

technécium

wlada, za prvé ja nikdy nevytočím 158, nebudem rozoberať prečo, za druhé, keď ich budem mať 10 môžem jednu predsa obetovať a zostane mi ich 9, veď všetko si vyžaduje svoju cenu

wlada

vsetci ste tu velice mladi a prajem vam,aby ta vasa laska vydrzala,aj ked uz nebude taka vasniva,lebo nebude po 10,15tich rokoch manzelstva,pridu velke problemy a choroby nie taketo prkotiny.
Technecium- medzi levom a tebou je jeden diametralny rozdiel-ty si clovek.A keby si ty,ako muz dokazal svojou majestatnostou a silou ochranit 10 zien /levic/ tiez by si ta vazili ako krala :-)) Lenze ty nevytasis kord ani kold,ale vytocis mobilom 158 a to jednu zenu davno okradnu,zbiju,znasilnia a pod.Takze nevystatuj sa vlastnostami leva,ked na ne nemas a neprirovnavaj sa k nemu.