muzi preco podvadzate?

o

colbert, teraz si rozumiete, ale možno nájde nejakú a ktorou si bude tiež rozumieť, bude mu sympatická, milá, nepoznaná.Bude na ňu často myslieť a tešiť sa, že ju uvidí. A to nemusí ísť o sex, ale o iskru.

colbert

myslim si,ze pokym niekomu nieco chyba,hlada inde.ja si napriklad neviem predstavit,ze by ma moj podvadzal.lubime sa,aj co sa tyka sexu vsetko klape ako ma mat,takze neviem si to fakt predstavit.chybu treba hladat na oboch stranach a nie hned obvinovat muza...

technécium

wlada a dobre urobila, muži z toho plynie jasné ponaučenie zatĺkať a zapierať, aj keď vás prichytí v posteli, zapierať ako, kde, kto , miláčik čo máš vidiny a pod
dannah povedz mi jeden jediný argument, čo je na tom zlé a ja sa zmením, zober si takého leva, je to inak jeden z najlenivejších zvierat na svete- najviac hodín odpočíva a má všetko,vyhrieva sa pod baobabom pekne v tieni, pozoruje svoju skupinku levíc, trtká kedy chce a s ktorou chce, je krásny a pompézny, levice mu zabijú a donesú korisť, prvý sa napapá, sem tam sa pohrá s levíčatami- niečo ich naučí a pritom všetkom sa nikdy nenudí ani nesťažuje a keď levice zavetria nebezpečie, stačí sa mu len prebehnúť, trošku zarevať a je po ohrození a robí to tak pompézne, veľkolepo, tvári sa, že sa ho to netýka a predsa by ho levice nikdy neopustili- skrátka kto vie, ten vie a nájdi mi v jeho chovaní jedinú chybičku krásy
silvia levíkovi nikdy vášeň nevyprchá, ešte aj lev samotár je na ňu hrdý, toto na nich levice milujú a preto ich neopustia nikdy

ozembuch

Sylivinka,to je kraaasne, ale vies dobre ze je to utopia. Clovek je nespokojny tvor a dnes je doba,ze kazdy si chce uzivat uzivat uzivat,nie sa trapit a robit na poli.Proste sme uz lenivi a pohodlni, a ked mi to neklape so zenou,ktora je stale nespokojna, tak mi len padne dobre,ked ma kolegynka pochvali-a ked mi este obkrocmo sadne na nohy - tak co potom...uf...

sylvia_bb

akoby slo v zivote o to, ze jeden stale vyhra a ten druhy je obetavy chudak /nemyslim,tym stale zenu/.
Preco by to nemohlo byt na remizu - ze obaja sa maju radi a aj ked vasen vyprcha,tak si vazit to,co spolu zazili a neranit druheho, komunikovat o tom, co chceme dalej a netahat tam niekoho tretieho cudzieho.

danahah

no tomu hovorim sila wladka.
Vlastne kolko zien sa stara o choreho muza,ktory v mladosti trtkal kade tade a oni o tom nevedeli /ked boli tehotne napr/- vlastne mam podozrenie,ze len preto ostavaju so svojimi zenami,aby mali istotu zdravotnej opatery na stare kolena - su vychcanci /cest vynimkam,ktori sa naopak staraju o zenu,lebo nikto z nas nevie ako bude na tom zdravotne o 10-20 rokov.
Vezmite si nasho Kaju-trtkal,trtkal az si ponechal zdrav.sestru.

wlada

Moja znama sa po mesiaci dennodeneho starania o muza v nemocnici /mal mozg.prihodu lahsiu,nepatrny dôsledok na rec/ dozvedela z jeho uprimnych ust,ked mal chvilku zatemnenia asi,ze mal dvakrat romanik s dvoma zenami,ked mali kedysi krizu ci co,a ze az teraz vidi,ako svoju zenu lubi a co ona prenho robi :-))))))Zena ostala v nemom uzase-dokoncila pratanie spod jeho zadku...dala mu kvety do vazy,bozk na celo a odisla.Este v ten den podala ziadost o rozvod,zbalila si kufre,prestahovala sa a uz sa mu neozvala.Mne sa ozyva pravidelne.Bez stipky zatrpknutosti vedie uplne novy zivot, a ti, co nepoznaju dôvody,ju odsudzuju ze v najtazsej chvili opustila muza :-)) Deti uz ma velke,pochopili to.

technécium

madman zasa máš pravdu, nebezpečne, krásne a reálne si to vyjadrila, hej presne ja nemám síce partnerku, ale aj keď nejakej novej známosti len navrhnem niečo uletené a už je ta tam a to je len návrh nič viac hovorenie o tom, keď sa jej to nepáči tak to nebudem robiť, ale to vačšina ľudiny nikdy nepochopí aspoň v našej kultúre, to s tým zbalením ako popisuješ, je až zimomravé, ale tak to funguje, keď ostatné zlyhá, mám jednu teóriu, ktorú som si neoveril, lebo nemám partnerku, ale skús ju ty, potom mi napíšeš ako dopadla- tak urob naňho divadielko, že bol podvedený, ale rafinovane, aby akože prišiel na to sám, napr nasprejuj sa mužskou voňavkou, nie jeho, rozbaľ kondóm urob tak aby vyzeral ako použitý a hoď ho do koša na vrch, ale nie okato, len tak aby ho neprehliadol, zapieraj, tvár sa previnilo ale nechaj ho nech si myslí, že on je pánom situácie a ako sa potom zachová- budeš hneď vedieť či treba vyraziť do ulíc