90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

kiarusenka

allys- ja mam tak isto ako ty 178cm a 65kg... takisto som chcela ist na 55kg lenze to sa asi nepodarii...to by sme boli podvyzivene .a nezabudaj na stavbu tela aku mas ...

allys69

ahojte ako kukam tak vam sa celkom darii ja chcem schudnut 10kg ..lebo vazim 65kg pri vyske 178cm a nie som spokojna chcem vazit 55 kg kto mi poradi ako do leta schudnem

lesslie

jaaaaj babenky, dnes som sa postavila s mini dusickou na vahu a kilecko je doleee a to teraz vecer :))) taaakze pokracujeeem a dufam, ze to pojde dole este, lebo ten mesiac ma uz fakt nebavil :)

venere

ahojte tak ja som definitivne skoncila s touto dietou sice mi to islo pekne dole,ale jednoducho mi nevyhovala..osvojila som si ale par veci z nej a teraz sa snazim hlavne o zdrave stravovanie a cvicenie..gratulujem k uspechom a prajem vela dalsich stratenych kileciek:)

elen666

ahojte,tak vam gratulujem,ja mam dnes v diete 28 den ciže vodny den za sebou....a musim sa priznat dost som zresila,az mi bolo zle na zaludok tak som zjedla asi 2 krajce take mensie zo slnecnicoveho chlebika.Inac som na pokraji zrutenia,pretože doposial som to drzala takmer poctivo a žial schudla som ani necele 2 kg....za 28 dni.....co je velmi malo.A co sa týka mojej vahy na zaciatku diety tak bola 60 kg...pri vyske 160cm.kazdy ma upozornuje že to preto tak malo lebo nemam nadvahu,čomu ja samozrejme neverim,pretože viem že nadvahu mam a to rovnych 6kg...teraz už iba 4kg.
Prosim Vas napiste že preco to ide tak pomali.Dakujem pekne

lesslie

lydia o1: ahoj aj ja mam dole 7 kg po prvom mesiaci, ale po druhom ani gram...tak som zvedava ako budes na tom ty po druhom mesiaci, drzim palce...

lydia01

caute,takze stravovanie na zaklade delenej stravy je urcite ucinne na chudnutie a tiez si myslim,ze je to aj zdrave,kedze nie je vylucena ziadna potravina.No ale samozrejme,je potrebna strasne pevna vola a presvedcenie,ze to clovek chce dokazat.Ci uz kvoli schudnutiu,alebo zdravemu stylu stravovania.Ja sa trapim O)))) kvoli schudnutiu,ale strasne rada by som sa takto stravovala preto,ze je to zdrave.To asi zatial nedokazem.
Ja este urcite vydrzim do piatku,potom odchadzam na dovolenku,tak neviem,co bude O(((((.
Urcite sa ozvem a po skonceni dovci,by som chcela pokracovat.
Drzim,vam vsetkym palce a prajem vela pevnej vole,pretoze to stoji za to.Som strasne stastna,ze mam dole 7 kg.To trapenie O))))) urcite stalo za to.

riuška

PRAJEM PEKNE DOBRE RANKO PRIATELKY.JE TO SKUTOCNE TAK UCINNA DIETKA?AJ JA BY SOM RADA SCHUDNUT ASPON NEJAKYCH 7 KG.IDE NIEKTORA SO MNOU DO TOHOO?

niqi

aha takze mesiac no pekne aj ja idem drzat a bez prehresku a kedy sa mam prvy krat odwazit aby som nemala stresy??a urcite chudnem lebo ja mam teraz daky spomaleny metabolizmus ze priberem aj z normalneho jedla a preo sa bojim ze spadnem do anorexie

lydia01

ahoj,tych 7 kg som schudla od 2.2.,ale nevarila som si podla knihy,ale podla svojej chuti,ale principy som dodrziavala.Nejedla som tortu a sladkost v uhl.den.