90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

venere

som slaboch..koncim s touto dietou..nema to teraz vobec vyznam,som pod velkym tlakom a nedokazem to momentalne dodrziavat,co vedie iba k tomu,ze vzdy ked porusim,tak si to vycitam..budem sa musiet najprv dat dokopy po psychickej stranke,zmierit sa so sebou a svojim telom a potom pride na rad to ostatne..ale aj tak vam ostatnym drzim palce a dufam,ze budete silnejsie ako ja

nuso

ja som si na zajtra nastruhala mrkvu a cviklu a dam si k tomu nejaky celozrnny dietny suchar a ked pridem z prace,tak si podusim zeleninu s cestovinou,lebo asi by mi na veceru nechutil zasa suchar a cvikla Lydia

mysenka

ahojte :)) chcela by som sa k vam pridat, prave si zistujem informacie a zaujima ma, ci mozem pocas bielkovinoveho dna jest aj ovocne jogurty-nie som si ista , vdaka za odpoved :))

nuso

ahojte,tak pomaly mame za sebou dalsi den.
rano citron.stava s vodou po 2 hodinach grep a potom 2 pomarance.
Obed varena fazula,o 17 vareny bob.O19 idem cvicit.Ak by ma prpadol nahodou hlad,tak nejaka cerstva zelenina.Aby som nezabudla samozrejme caj a voda

venere

dnes bol posledny stresovy den,od zajtra sa uz nemam na co vyhovarat:)..akurat som si dala ryzu,lebo som este neobedovala a chystam sa cvicit,vecer dojem zvysok ryze a zajtra idem naplno:)

nuso

venere,stale si musis hovorit,aka budes krasna na tej party a potom to mozno pojde.Ja idem tiez o2 tyzdne na ples a mam nachystane saty z ktorych kapanek vytekam,takze ma to motivuje.
hlavne si musis den dopredu,nachystat jedenie na dalsi den,aby si potom nepojedla co ti pride do cesty.Ja nieco chystam vecer,uz teraz mam na zajtra namoceny bôb a fazulu.Rano hned robim citronovu stavu s vodou a nabalim ovocie.Vsetko krat 2 aj pre dceru do skoly.Ovocie jem po jednom kuse,ale trebars o 9,10,11 a to potom ani nemam na nic ziadne chute.To ovocie urobi vela

venere

no ja som posledne tri dni porusovala,ale zajtra pokracujem normalne skrobovym dnom..mam strasne stresy v skole a nedokazem sa poriadne kontrolovat,ale o dva tyzdne idem na jednu party,kde chcem vyzerat super takze mam motivaciu:)cvicit teraz nestiham,ale skusim aspon cez vikend..drzte mi palce,nech sa kusok ukludnim:)

vierrka

No ahojteee :)
Takzeeeee dnes :
Ranajky: 2 pomaranciky
Desiata: cista voda
Obed: ryza so zeleninkou
Olovrant: cista voda :D
Vcera : este len bude: ...:( ale bdue rizotkoo:):):)
No, som na tom len druhy den ale zatial zvladam vsetko v pohocike aj ked akurat sa chystam na to rizotko koteho bdue viac ako bolo na obede snad to nebude take zle , ale vecer planujem este cvicit a dam si zeleny cajicek :)
Zajtra som si pripravila cestovinovy zeleninovy salatik sa tesim :)
Ozaj inac ta cokolada vecer nieje povinna vsak?
Ako sa vam dari? vsak vy ste aj pisat prestali :(

nuso

ahojte,mne sa celkom dari,zatial som neurobila ziadny prehresok a citim sa velmi dobre a som na seba strasne hrda,teda aby som bola presna aj s mojou dcerou,ktora raz porusila,lebo bola na oslave,ale vo dvojici to ide fajn.Po dve kila mame dolu a uz sa vidime schudnuteO)))
do obrda bolo ovocie,na obed12h a poobede15h som mala tvarohovu pomazanku so struhanym aidamom a mrkvou a k tomu cinska kapusta a paprika a este kefir.Teraz som si dala este kefir.