Najlepsi balzam na pery.....

Ivka 1

Skúšali ste už tyčinku Aloe Lips od FLP ? Používam ju už veľmi dlho nielen na suché pery ale osvedčila sa mi aj pri iných príležitostiach, keď som nemala nič iné po ruke. Použila som ju ako prvú pomoc napr.pri:
uštipnutí komárom ,pri popáleninách,opare, suchej koži v oblasti očí,na ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a
nádche,na zmäkčenie suchej kože,na ukľudnenie pokožky po holení nôh a pri popŕhlení žihľavou. Lyžovačku si bez nej neviem ani predstaviť. Takže ju nepoužívam len na suché,popraskané pery ale aj na ošetrenie vyštípanej pokožky od vetra v okolí pier.Ja fakt nepoznám nič lepšie.Je to taký malý zázrak do vrecka:)

deniskaD

Vsetky balzamy do jedneho vysusuju. Ako vsetky labela, tak aj astridy a garniery.. Nepomohol mi ani vichy a to som od neho cakala neviem co. Z pier mi zmizol uz do pol hodiny. Mne sa ako jedine na moje maximalne vysusene pery osvedcila kalciova mast. Nie ta klasicka, ale calcium pantothenicum. Ked si ju dam na noc, vydrzi na perach az do rana. stoji okolo 4 ecok a da sa kupit len v lekarni. Trochu neprakticke balenie.. Ale je fakt najlepsia.

dazdovka666

Tak poslednu dobu sa neustale utvrdzujem v tom, ze pre mna osobne patria k naj balzamom Yves Rocher. Kvalita, vona aj cena.
Dalsie:
Weleda Everon - skvely, akurat trochu drahy
Regina Sport s UV filtrom - vyborny, trochu tuhsi, krasne vonia
Labello - tonovane cista katastrofa, ale netonovane celkom mozem, okrem Labella Sun /kto TOTO vymyslel???/
Alverde - moze byt, akurat by mohli lepsie vonat
Balea - des hroza, mne osobne este ani jedno nesadlo, akoby ostavali len na povrchu a pery pod nimi coraz suchsie a suchsie, na perach stipe aj Sensitive
Bioderma - nic extra nato, ze bola vcelku draha, hlavne zanechava na perach biele stopy a to ja neznesiem

Celkovo mi moc nevyhovuju vselijake tie tegliky ani balzamy v tubach, najlepsie su klasicke tycinky.

Blondula

myslienka... a pubertiacky v kolektive sa s tym balzamom natru vsetky :DDD fuuuj :-( ja nepouzivam na pery nic !mne to volako na tych perach strasne vadi a pri bozkavani mi furt ostavala ta "vazelinova" chut :D

[zruseny20]

..neberte toto ako utok (fakt to tak nemyslim), ale fakt nechapem ako niekto moze pouzivat na pery tie rozne "vajicka", misticky a ja neviem co..

ja viem, ze je to sice na to urcene, ale podla mna je to maximalne neprakticke, mozno tak na vyuzitie doma.. ale vonku ked je clovek, na rukach ma kopec bakterii a teraz namoci prst do toho kremu a vzapati si to vsetko nanesie na pery? ja viem, ze nikde nie sme uplne mimo dosah bakteriam, ale predsa len.. ked pouzijem klasicku tycinku, pride mi to o nieco hygienickejsie..

a co mam ja skusenosti - skvele su rozne.. od lacnych (vitalos) az po drahe prirodne kozmetiky.. jedina, ktora je pre mna katastrofalna je labelo.. cim viac si clovek pery natrie, nasledne mam ovela viac suchy pocit na perach :)

manda276

ja mam velmi rada ten malicky ruzovy astrid... ale minule som si kupila balea - neverending story a je uplne uzasny...moj oblubeny odteraz :)