je to s babami ťažké ?!?!

Príspevok v téme: je to s babami ťažké ?!?!
jááj

Dobrý mám taký problém včera u mňa spala moja priateľka moc ju ľúbim no na sex máme ešte čas tak som ju skúšal aspoň "vyprstovať" každý tomu hovorí ináč. No proste ja som sa snažil ale nenašiel som správny spôsob možno alebo ja neviem proste :D je mi to ťažké o tom písať. ako vzdychala ale neviem koľko trvá babe približne také niečo??

zjuzjika

ja som sa tiez najprv hanbila ked sa ma priatel na zaciatku pytal, co sa mi paci a ako....lebo on bol moj prvy,....ale ked mi povedal, ze sa nemam za co hanbit, ze to chce vediet, aby ma vedel uspokojit, tak som to brala inak,,,,, treba sa o tom rozpravat....ved sa jej na to spytaj, a uvidis, ale tak po dvoch mesiacoch by ti to mohla povedat....a kolko mate rokov?

jááj

no šak jasné ale tak po dvoch mesiacoch neviem ja ju moc ľúbim a nechcem niečoi pokaziť alebo nejako na nu naliehať ... aj tak dakujem za príspevky...

jááj

no šak jasné ale aj tak proste a myslíš že po dvoch mesiacoch je to v pohode??? ja ju ľúbim a nechcem nejako to pokaziť alebo tak ale aj tak vám dakujem za príspevky

zjuzjika

hlavne sa jej pytaj, co sa jej paci, alebo ako jej to mas robit, aby sajej to pacilo.... mozno sa bude hanbit,ale je to vo vztahu uplne normalne rozpravat sa aj o takychto veciach....leo ak sa o tom bavit nebudete, tak nikdy nepridete na to, co sa tomu druhemu paci....a k tomu orgazmu, vies ono to zalezi od kazdej baby a hlavne od vzruseniea....nikedy to pride hned a niekedy p opar minutach...

zjuzjika

kazdej babe to trva inak dlho, nikedy hned, niekedy po par minutahc....ale hlavne sa jej pytaj, ci sa jej paci , co jej robis, aleo nech ti sama ukaze ako chce,aby si jej to robil....