Angína, zápal hrdla

Príspevok v téme: Angína, zápal hrdla
cla

pred rokom som mala 3mesiace hnisavú angínu,vysoke teploty.využívala som 6antibito.pol roka som bola zdravá.teraz už 3mesiac mám zapálené hrdlo.samé spreje,tobolky,vitamíny a ani 2antibiotík mi zápal nezmiernilo. pribrala som 8 kíl, cítim sa naliata,hrdlo ma stále svrbí,už naozaj neviem ako naň. neporadí mi niekto? vopred ďakujem za každú radu.

----------------
Angína www.zdravie.sk
Angína (tonzilitída, tonsillitis acuta) www.zdravie.sk

marhula

prosim o radu, moj 9 rocny syn ma od vcera teploty a boli ho hrdlo tak, ze nemoze poriadne prehltat.Vyzera to na anginu, zatial mu davam Paralen , Cetebe, zinok a striekam Jox na mandle, docitala som sa na fore, ze pomaha salvia a propolis,hned rano pobezim kupit,tak velmi nechcem ist na pohotovost, kde mu hned nasadia antibiotika...je vobec moznost antibiotika obist?????dakujem za rady a odpovede

summer

prosim poradte mi niekto.Mám anginu ale taku dosť silnu proste ja neviem nič prehltať...max. čajiky ale ja chcem normalne jedlo...poradte čo mam jesť aby ma to nedraždilo tak..

jin-jang

ahoj cla,mala som podobný stav, ako ty. Po 2mesiacoch užívania antibiotik som mala malú srdcovú príhodu, čo mi lekár povedal, že to bolo z nadmerného užívania ntibiotik.Časom som sa začala zaujímať o alternatívnu medicínu a tá mi pomohla.Už ani neviem, kedy som bola naposledy chorá. Ak máš záujem napíš a pošlem ti viac informácií.A ešte k tomu biotronicu. Tiež ho mám. Pomáha len na zmiernenie sprievodných javova na podporu liečby. Rozhodne nie na úplne vyliečenie.

vlasta

cat, liecila si sa pravidelne a dlhsiu dobu bioptronom? Mozno si si myslela, ze chorobu, ktora uz pretrvava nejaku dobu vyliecis jedinym svietenim bioptronom. Aj pri tejto liecbe sa najprv mozu priznaky zhorsit, ale treba byt trpezlivy a pokracovat v liecbe.

cat

len prosim Ta nenalet Vlaste na bioptron. Sama som podlahla presviedcaniu ze dokaze zastavit nadchu a ine carovne veci, no ver ze ani s tou nadchou si neporadi a liecit tym hnisavu anginu = hazard.

vlasta

ela, bolesti a hnisave anginy ja a moja dcera si liecime uz asi tri roky iba bioptronom. info 0907669444 (sprostredkujem kupu bioptronu)

cla

bola som na výtere a zistili mi streptokoka.dali mi antibiot.a včera som dostala alergiu na lieky.hrdlo mám stále zapálené,nie zahnisané,to som mala pred rokom 3 mesiace.nemôžem mať to hrdlo zapálené aj z inej príčiny, napríklad alergie /mam na peľ/,alebo to súvisí s tými mandľami?

broňa

ja ako som začala kloktať propolisom, tak už angíny nemávam. Tak neviem, tá soľ rieši asi dočasne, keď sa ti vracajú, lole.