Priateľ somnou chodí len z ľútosti!?!

Príspevok v téme: Priateľ somnou chodí len z ľútosti!?!
cinka

Čo mám robiť keď môj priatwľ somnou chodí len z ľútosti. Tušila som to ale nikdy som sa nad tým nejako nezamýšľala. Keď sme sa spoznali tak som bola úplne iná ako dnes. Bola som spoločenská a večne usmiata, v škole bola somnou vždy sranda a všetci ma mali radi. Ale potom sa niečo zmenilo, niečo sa mi stalo a školu som ani nedochodila a on si myslí že to kvôli nemu i keď som mu vžday hovorila že on za to nemôže a tak sa vykašľal na výšku aby bol somnou. Lenže od vtedy to somnou ide dole vodou, trápim sa preto čo sa mi stalo, preto že za všetko to zlé si môžem sama. Potom si môj priateľ začal so svojou kamoškou a ja som dostala košom a totálne som sa zrútila že som si podrezala žily keďže už ma tu nič nedržalo. Po asi dvoch mesiacoch sa zrejme trápil pre to čo sa stalo a myslel si že za to všetko môže on tak sa ku mne vrátil a ja klúpa som súhlasila a tak sme spolu. Ale mám veľký tušák že je pri mne len preto aby sa necítil za to všetko zodpovedný, chce sám seba presvedčiť že za to nemôže. Ale v skútočnosti naozaj za to nemôže len mi nechce veriť! čo mám robiť? Do takéhoto postavenia som sa teda ešte nedostala, mať s niekým vzťah založený na tom že musíme byť spolu.Nechcem s niekým chodiť pretože musím:(

ivka.

cinka, takýto vzťah nemá zmysel ani budúcnosť. Raz určite tvoj priateľ stretne niekoho, do koho sa zaľúbi. Veď ty určite musíš , keď si s ním, myslieť na to, že prečo je s tebou, že ťa ľutuje... Tým zhadzuješ samú seba a robíš sa chuderka. Stretávaj sa aj s inými ľuďmi a bez neho. Si mladá, nezamýšlaj sa nad samovraždou. Výdy je tu niečo prečo žiť ďalej. Rodičia, súrodenci, kamaráti a v posledno rade aj tvoj priateľ. Ak by si si vzala život, on by si to do konca života vyčítal a nikdy by nebol šťastný. Rozíďte sa a zostaňte kamaráti. Kamarát je niekedy viac ako milenec.
Hlavu hore, život je ťažký, ale oplatí sa žiť. Raz stretneš niekoho, kto zaplní tvoje srdiečko, postaví ťa na nohy, a ty opäť získaš svoj úsmev. A možno ho už poznáš, len otvor oči a pozeraj sa okolo seba. Veľa šťastia.

sissssa

Tak ked ho mas rada a nechces aby bol s tebou z lutosti, s tym nieco neurobis?? Pracuj na sebe, nebud zavisla na nom, najdi si hobby, opat zavolaj priatelom, bav sa a vas vztah sa spamata tiez

luna

Lubis ho? Podla mna sa s nim uprimne porozpravaj o jeho citoch k tebe. Predsa nemozes len "tipovat" ci ta lubi alebo nie, ci je s tebou len z lutosti. Urcite je to dobry clovek a mal by byt k tebe uprimny. Ked ti povie nieco v tom zmysle, ze ta ma rad ale ze ta nelubi ako zenu, rozid sa s nim a budte len priatelia. A ty sa postav "na nohy", urcite si inteligentne dievca a nezakladaj svoj zivot na takych hodnotach ktore rychlo pominu. Sustred sa na veci ktore mas rada a kotore rada vykonavas. Uzivaj si zivot, popr. navstiv nejaku poradnu alebo psychologa. Drzim ti velmi palce :-)

cinka

Lenže ja ho mám rada a nedokážem mu takéto niečo povedať, ale zase naopak je mi ľúto že ma chce len preto aby sa cítil sám lepšie

veronesa

tak sa s nim rozid ty a pekne ho presvec, ze ho k zivotu nepotrebujes a chces mu dat volnost...ze k nemu nic necitis a tak.