očný gél od ORIFLAME

Príspevok v téme: očný gél od ORIFLAME
buba...

čaute baby...
rada by som začala napriek svojmu veku (19 rokov) používať nejaký očný krém/gél...
Dostala som avízo, že na krémiky proti vráskam som ešte mladá, a že mám vyskúšať nejaké gély - konkrétne mi bol odporúčaný upokojujúci očný gél s Aloe vera s chladivým účinkom od ORIFLAME.
Chcela by som ale najskôr vedieť, či s ním má niekto osobnú skúsenosť, či je dobrý, a tak podobne... čo to spraví ak ho budem používať, či nie je moc prechemizovaný, atď... proste celkovo váš názor... nechcem si dávať na oči hocičo...
vopred dík... :)

machulka006

lilly2 - každá poradkyňa pred tým, než ju zaregistrujú musí podpísať isté vyhlásenie, vktorom sa píše, čo poradkyňa smie a čo nesmie robiť... napr. nesmie ponúkať katalóg na ulici... to bola napríklad prvá vec na ktorú ma moja sponzorka upozorňovala... a už vôbec nesmie žiadna poradkyňa pýtať peniaze za katalóg alebo vzorky... a obmedzovať zákazníčku nejakým finančným limitom...
ak sa s niečim takým stretneš, kľudne to môžeš nahlásiť... info@oriflame.sk
:)
ja som sa zase stretla s Avon Lady ktorá v nákupnom centre oslovovala ľudí s katalógmi... :) takže to nezáleží od firmy, v ktorej tie ženy pracujú ale od nich samotných...
Chápem, máš zlú skúsenosť, tak si proste v prvej správe tak na pisateľku problému vybehla...
a mňa ako poradkyňu zase mrzí, že niektoré ženy robia zlé meno kozmetike Oriflame...

lilly2

ja som si ho kupila kvoli kruhom pod ocami a presvedcilo ma najma to,ze je urceny aj pre citlivu plet, ktoru teda mam.Gelik nepomohol vobec.Ale nezhadzujem celu radu s aloe. V zlych casoch mi vela pomohol 80%ny gel s aloe.A z oriflame aj ja oblubujem lesky na pery. Mam ich niekolko kuskov. No co ma viac zarmucuje je, ze s poradkynami oriflame je to coraz horsie.Predavaju nieco, comu neveria.Nemaju s danou kozmetikou skusenosti,pretoze ju nepouzivaju,nevedia povedat o vyrobku viac,nez si aj sama dokazem precitat v katalogu... a to ma dost od nakupovania tejto kozmetiky odradza. A nielen mna. Tu v ke to zacina byt fakt drze,minule si ma pristavila nejaka "teta" v tescu,ze ci nemam zaujem o katalog oriflame...presviedcala ma, nedala sa odbit a ked som suhlasila,tak odo mna zacala pytat peniaze za katalog,co mi chcela dat.No kupis si od takeho cloveka nieco? A to nebol prvy pripad. Pytaju si aj peniaze za vzorky,a kamoska sa stretla s tym,ze jej poradkyna povedala minimalnu sumu,za ktoru si musi obiednat,aby jej veci doniesla. Toto ma stve.

machulka006

v poriadku lilly... :)
samozrejme,tiež nepoužívam od ORIFLAME úplne všetko, ale telovú kozmetiku mám len Oriflame a aj v kozmetickej taške s dekoratívkou sa nájde Oriflame( hlavne mám rada make upy a lesky na pery)... :)
Osobne som ten gél s Aloe vera ešte nevyskúšala (som relatívne nová kozmetická poradkyňa)... ale už som po ňom pozerala... :)ale teba sa chcem spýtať ako skúsenejšej, v čom ti konkrétne ten gél nevyhovoval, resp. čo si od neho očakávala...

lilly2

machulka,tak konecne!!!Si ta fakt cenim ako cloveka,lebo predavas to, co pouzivas.Vies, vcera som si citala jednu temu a mi prislo az komicke, ako tam baby z avonu a oriflame priznavali jedna po druhej,ze vlastne aj tak pouzivaju inu kozmetiku.Tak to bola narazka na to. A fakt est ludom,ktori si este stoja za tym,co ponukaju. A ten gelik som zvozila preto,ze som ho mala a naozaj nestal za vela, nie preto, ze ohovaram nieco, co som ani neskusila a zhadzujem znacku.

machulka006

ja pracujem s kozmetikou ORIFLAME a sama ju používam... :) takže to čo si napísala, lilly, že poradkyne používajú iné značky kozmetiky, nie je celkom pravda... :)
Oriflame je kozmetika ako aždá iná, áno je tam chémia, ale ukáž mi jednu preferovanú značku, ktorá nepoužíva chémiu (nebavme sa o prírodných a predražených produktoch)... jednoducho, chémia v kozmetike vždy bola a bude...
A k tomu očnému gélu, ja ho nemám odkúšaný, ale zákazníčky sú spokojné...

lilly2

buba, tak vies preco ti odporuili gelik z oriflame uz v tak mladom veku?... je to jednoduche. Lebo je absolutne neucinny. Neviem sice preco uvazujes uz o ocnom kreme, ale skus sa poohliadnut aspon po niecom lepsom a hlavne kvalitnejsom. A ci nie je prechemizovany? Precitaj si zlozenie vyrobku a hned to zistis. Hlavne tie katalogove oblbovaky... take dzaby by si si aj sama v skolskom labaku namiesala. Ved si aj tu precitaj forum. Takmer kazda, co predava vyrobky z katalogu napisala, ze sama pouziva inu kozmetiku. Radsej investuj do kvality, aby si neskor nemusela lutovat