Venušine guličky a sex

Príspevok v téme: Venušine guličky a sex
kolo

Ahojte...mohlo by používanie venušinych guličiek pomôcť mojej partnerke pri dosiahnutiu vaginálneho orgazmu pri sexe? Ono je skôr problém pri klasickom sexe dosiahnuť akýkoľvek príjemný pocit (pri klitorise aj orgazmus). Majú teda venušine guličky pozitívny efekt pri sexe? Máte nejaké skúsenosti? Ďakujem za odpovede

simonka722

ako už pisali, ako predohra, draždenie a cviky na posilenie panvoveho dna su super, ale k sexu neviem ako by som ich použila

Vera01

Ako priprava na sex a orgazmus su vyborne. Nosim ich najma ked upratujem, cvicim alebo na prechadzke, Stava sa, ze niekedy ani nestihnem dokoncit planovanu aktivitu a som taka vzrusena, ze potrebujem sex alebo masturbovat hned.

lianka22

mam ich rada a vždy nam to urychli cestu k sexu. Kupila som si na superlove silikonove guličky a priatela to neskutočne vzrušuje.Ma to rad, pači sa mu, ked ho provokujem

ester851

tiež ich používam, kupila som si dvoje na superlove, jedny obyčajne, jedny vibrujuce . Klasicke nosim bežne, cez den aj do práce a vibrujuce iba večer, ked sme s manželom doma sami

ivanuska265

Urcite maju pozitivny vplyv, ja ich pouzivam uz roky a nemozem si stazovat ;) a navyse to tam dole i posilnujes