video na cvicenie

9niky9

ajoj newedeli by ste mi poradit niekoho tunak na internete ktory by mi poradil ako mam zacat cvicit ake cviky a kolko ?chcela by som schudnut..prosim ozwyte sa mi ak niekto wiete moj nick na azete je 9niky9 dakujem ..prosim co najrychlejsie

candy008

na wareznet.cz najdes napr. olgu sipkovu-4 aerobiky
alebo charlie brooks-ta je dobra.. mam odskusane..
len sa musis zaregistrovat, lebo inak nemozes stahovat :-))

sisinka

Ahojte baby ja som zacala cvicit doma PUMP IT UP.Nasla som to na internete od jednej kocky.Musim povedat ,ze je to naozaj dobre zabavne a naozaj si zacvicite.Naozaj doporucujem.Ja ich mam doma 3 DVD ale este si doobjednam dalsie.Chcem schudnut a hlavne dat prec brusko.Cvicim uz 2 tyzden!!!Vazit a merat sa budem teda az za dva tyzne.Drzte mi prsteky.....

simona duranova

Ahojte baby ja som zacala cvicit doma PUMP IT UP.Nasla som to na internete od jednej kocky.Musim povedat ,ze je to naozaj dobre zabavne a naozaj si zacvicite.Naozaj doporucujem.Ja ich mam doma 3 DVD ale este si doobjednam dalsie.Chcem schudnut a hlavne dat prec brusko.Cvicim uz 2 tyzden!!!Vazit a merat sa budem teda az za dva tyzne.Drzte mi prsteky.....

pepan2

ahoj skús mojevideo.sk, napíš napr brucho a máš cviky aj s videom, alebo do google.sk napíš cvičenie a máš to pa

ssia

to cvičíme na telesnej...oľgu šípkovú. je to sranda, ale samej doma by sa mi to nechcelo. a po čase ma to už omrzelo, ale robím niečo pre svoje zdravie a postavu...motivácia:))vždy treba mať motiváciu, je dôležitejšia ako ciele:)))))

jaja

dvd-aerobic pro vsechny-nova rada od Olgy Šípkovej.V papierovom obale stojí 4,28 €.a jej staršie kazety sú teraz na dvd,najlepší je aerobic pro všechny 1, a stojí teraz 3,27 €.Cvičím 2 Týždne-každý den,Schudla som 2,5kg.