Pouzivate intimky?

Adka1111

Ja používam intímky mam už 6.6. 12 rokov používam ich od vtedy čo nam dávali prednášku sú vel´mi pohodlné používam ich na zachytenie vaginálneho výtoku aby vaša spodná bielizen bola čista ale odporučam ich ja hlavne použivam always intimky.A pomahaju ziskat pocit sviežosti až na 12 hodin.

Petra23

Intimky nosim kazdy den! Ja spis nechapu ty holky, ktere je nenosi. Vzdyt dnes uz jsou intimky velmi kvalitni, prodysne i a povrch maji z bavlneneho papiru (nic umeleho).
Nejsem nemocna, mam normalni prirozeny slaby vytok, jako kazda! Kdyz jsem ve skole, je pro me velmi prijemne, kdyz si napr. po telocviku intimku muzu vymenit. Naopak, kdyz si ji zapomenu a cely den musim byt ve vlhkych kalhotkach, tak to mi hodne vadi a myslim, ze to neni i zrovna 2x zdrave!
Co se tyka tech, kteri rikaji, ze je citi a prekazi jim, tak myslim, ze lzou. Napr. Discreet jsou tak tenke, ze je v kalhotach proste citit nemuzete! Neverim, ze ano!!!
Jinak, kdyz jsme se bavily s kamaradkama ve skole, tak skoro vsechny intimky take pravidelne pouzivaji. Je to proste samozrejmost.

laura421

Ja intímky používam . Je to pre mňa samozrejmosť , pretože často mávam silný výtok . Používam značku discreet (či ako sa to píše) alebo ešte Lejdy . Ale najme parfumované .

zabkazavkova

kikina, jessa od DM ma take tenulinke a daleko lacnejsie. fakt super, mozno maju aj dake parfumovane, to neviem, ale doteraz som aj ja len Discreet, ale tie su uplne rovnako necititelne a lacnejsie :)

jajuska1185

to je taká blbosť napiísať, že : ani neviem že ich mám, sú tenučké, :D ...tak či tak si ich musiš stale meniť