Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

Deaa

ak by ste sa prestali porovnávať s herečkami a modelkami, ktoré vidíte v telke, všetky by ste boli spokojné s tým koľko vážite a keď už chcete schudnúť tak prečo namiesto toho že nebudete jesť skúsite šport?
Nikaa, rodičia majú pravdu že ti šibe

SairaHAhmed

bože daktorím to teda dobre je*ať musí, 180cm a 60kilo?? Prečo by ti tu mal dakto hovoriť názor, ked ťa ani nevidí? či ti ide o to aby ti všetci vraveli aby si prestala a že si chudučká? Lebo to teda musíš byť....tak prestaň s týmto hádam, ak sa ti zdá že si tučná ešte tak schudni kým nebudeš v nemocnici

Nikaa

Ludia stale si myslíím že som tučna mam 170cm a 55 kg za tieto 2 mesačne prazdniny som schudla 15 kg bojím sa že sa mi vratia spat ... ešte musim schudnut pretože mam tuččne nohy !!! naši mi hovoria že mi šibe niekedy aj 2 dni nejdem ale mne to nechyba.. doktorka sa mi hrozila bulimiou ale som strasne tučna tak pochybujem ...

kostička

Máš ideálnu váhu ,skôr až podvýživu a nie
váhu na chudnutie.Ak si koleduješ o zdravotné problémy ,tak chudni,ale neviem z čoho.Buď rada ,že si taká aká si.

kučierka :)

Ahojte, bola by som rada ak by sa niekto vyjadril.Dakujem. :) Meriam 167cm, a vazim 55kg, ja sa aj napriek tomu citim ze musim zhodit este par kil lebo sa citim tucna. Pred 6 mesiacmi som važila 68kg cize schudla som 13kg, stale som bola silnejsia, moze to znamenat to ze taraz sa proste aj napriek tomu uz ked som teraz dost zhodila, to ze sa budem citit stale tucna? Dakujem za vase prispevky :):)

sheeeep

naozaj strašné problémy, ja mám 180 a minulý rok som vážila najviac 75 a necítila som sa nejak extra tučná, nebola som síce ani štíhla, ale nevadilo mi to... odkedy som začala chudnúť, tak mm pocit že som stále tučná, teraz mám 65/66 kg a ty sa cítiš tučná??? 60 kg je môj cieľ aj keď viem, že to už je PODVÁHA, aj keď nie výrazná, takže nie, nie si tučná!!!

Iveta Michael

ADU...veď ona napísala že sa zle cíti...mala by mať takú váhu pri ktorej by jej bolo najlepšie....podľa toho čo napísala a tiež môj názor...tých 60kg. A prosím vás prestaňte útočiť na každého kto chce mať o trochu menej ako je norma. To je každého osobná vec a nech sakaždý riadi tým ako sa sám cíti...nie každá musí byť hneď anorektičkou ak chce mať menej...ja ju chápem lebo každý má inú postavu aj organizmus.