Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

klaudika

dakujem miro za radu. Neviem, ale ci by som do seba dokazala naladovat tych 9000 kj, tak ked budem jedavat priblizne okolo 5500 kj a obcas nieco vyse 6000 max 6500, tak sa mi aj pri takomto mensom rozdiele zvysi metabolizmus? :)

miro.83

klaudika: Dobre je drzat denny prijem jedla okolo 6000Kj. Na par dni odporucam zvysit tento denny prijem aj na 9000kj aby si si zrychlila metabolizmus.

klaudika

miro, mozes mi ozrejmit ako je to s tymi kj, 5000 je teda vela alebo malo? Kolko by mal mat kj clovek ktory chce nie vyrazne ale predsa schudnut...

miro.83

povodny prispevok mysleny na skinny
Inak ako mne to je jedno len som dal nazor preco nie je vychrdnutost dobra. Nic som neadresoval priamo na teba.

miro.83

miro.83: Sem ich nebudem davat, pretoze toto je stranka o zdravi a nema to tu co robit. Inak to ze vies kolko zjes kj neni na skodu aspon si spravi clovek pribliznu predstavu kolko moze zjest aby sa mu prudko nespomalil metabolizmus a aby chudol bezpecne a pomaly. Ja si pocitam kolko sacharidov bielkovin a tukov zjem to je pravda mna to bavi skusat najme sacharidove vlny (skusal som aj CKD). A da sa povedat, ze poznam svoje telo. Okrem toho chudnut 6 kil za mesiac cistych tukov, hovorim cistich nepocitam vodu ci mäso, nie je u mna problem. Mimo dni ked nedrzim sacharidove vlny ci CKD si nepocitam Kj pretoze uz priblizne viem, kolko som coho zjedol.

skinny

miro.83
ved v pohode ja tvoj názor beriem, ale ty si myslíš, že ja chcem byť vychudnutá alebo čo a to nie je pravda ja som spokojná taká aká som!!! A ešte ja vobec neviem či moj príjem je nižší ako 5000Kj alebo či je nad 5000Kj to nejako neriešim a ani si nemienim počítať Kj. KEd to robíš ty tak to je tvoja vec. Netrpel si tak náhodou PPP?? Nechodím na stránky o anorexii , ale daj nejaku nie ved si skusenejší a určite ich poznáš veľa ........

miro.83

skinny: Nic take som nehovoril o tom, ze ked si neda slaninu tak je samozrejme hned anorekticka. Ani ja nejem slaninu, cokolady, sladke ci hranolky zo syrom. Inak chudni si ako chces vobec jemi to jedno. Len pisem svoj nazor a skus sa naucit brat nazory od skusenejsich. Ak sa stravujes tak ze tvoj energeticky prijem je nizsi nez 5000Kj potom by si sa mala zamysliet. A ak sa nezamyslis tak navsit tvoje super stranky o anorexii, pretoze tu sa gratulacii ako si vychrdla ci chces byt a nie koli chlapom ale koli sebe nedockas.

skinny

miro.83
je mi to jedno čo jedia modelky čo ja s nimi?? čo som matka tereza a mám im teraz prednášky o jedle dávať. A kvoli komu chudnú ženy ha?? KVoli vám chlapom tak sa zdrž komentára!!! Takže ked sa žena takto stravuje , že si nedá vypražanu slaninu, klobásu, praženicu, chleba so salámou, vyprážaný syr, hranolky je anorektička??? Uvedom sa!!!