Vonkajšie hemoroidy

bigo

ja mam tiez hemoroid uz asi mesiac,vznikol
mi tak ze som si do analu zaviedol obal z
cigary.teraz to lutujem,bolo to sice velmi
krasne vzruso ale myslim ze nestalo za to.
pred tym som si vsuval plastovu rurku a s
nou som aj chodil po ulici, je to velmi
fajn, raz som si dokonca urobil sam v sprche klistyr dnes vsak uz tu moznost zial
nemam a viem ze prave toto by pomohlo ten
poondiaty hemoroid odstranit. dakujem.

Martinn

oxygenmask- preto pomože umyvanie studenov vodou,lebo hemoroidy vznikajú zablokovaním meridiánu chladného prúdu,( tým vlastne nastáva v organizme aj prekyslenie krvi) to znamená ,že hemoroidné žily sa dlhodobo prehrievajú a tým sa vytláčajú a rozširujú.treba len odblokovať akupunkturou za 15 minút chladný kanál. povrchovými ošetreniami sa len klamete,utlmujete len príznaky na povrchu, no v tele vo vnútri ste tak isto chorý rozladení,podstata v tele ostáva a postupne sa budú rozvíjať aj iné príznaky ako bolesti klbov,vyčerpanosť,pečen,slinivka...rozladené dráhy rozladujú postupne aj iné orgány. akupunktura nebolí a nenapichujú sa ihličky do hemoroidu ,ako si možno niekto myslí

Sasullka

Ahoj. no ja mam len 12 rokov a uz cca rok mam hemoroid. Musim povedat, ze zo zaciatku to boli hrozne bolesti. Tie chvile stravene na wc boli nocna mora. Teraz je to uz o stipku lepsie. Hlavne velmi vela pit! Ked pijes, logicky sa ti preriedi stolica a menej tlaci na hemoroid. :) dufam, ze som pomohla. S

DontCha

Pekný večer prajem.Chcela by som sa spýtať,či aj v mojom prípade ide o hemoroidy?Od rána mám divný pocit v konečníku.Cítim akoby som tam niečo stále mala vnútri a pocitujem aj miernu bolesť.Krv sa u mňa zatiaľ neobjavila.Mám z toho stres!V živote som nič taketo nemala!Vopred ďakujem za odpoved!

lulijanka

ja by som na Vasom mieste urcite skusila lampu Bioptron. Skuste si precitat stranku www.bioptron.senea.sk Je tam aj kontakt na jedneho pana, je velmi mily, o vsetkom sa s nim mozete porozpravat.. my sme od neho tiez lampu kupovali a velmi dobre nam poradil..

Rosen

tak ja len k tomu milanivu,odkedy ho použivam,tak nemam žiadne problemy nemusim si kupovat .všeliake mastičky ako som to robila,ja som s nim spokojna

oxygenmask

no to som este nepocula, ze by umyvanim vodou sa vyliecili hemoroidy...dalej ma dost stve, ked niekto napise, ze objavil nejaku masticku, ale uz nenapise aku...neviem naco su dobre tieto fora, ked aj tak z nich nic:(