Vonkajšie hemoroidy

denzdenz

DENZ ved 1000mg vit. C sa predsa predava bezne v lekarnach a ludia to vpohode uzivaju absolutne bezne.
tak preco vravis o jednotlivcoch?

toncek

Mám 16rokov a trombotický,zapálený infekčný vonkajší hemeroid :D mám už druhý krát. Prvý krát to bolo dosť kruté, som nevedel čo robiť a až po dvoch týždňoch,keď som si nemohol ani sadnúť, som išiel k chirurgovi a bez prípravy a bez anestetika (som alergicky na suprakain) mi to ambulantne vyrezali. Poviem vám, bola to 5sekundova pálivá bolesť, a potom konečne som si po dvoch týždňoch oddýchol-žiadna bolesť! Doporučujem každemu isť na ten zakrok, nieje to nič hrozne ako všetci hovoria. Teraz to mám druhý krát a dufam ,že mi to zasa vyrežie, lebo tabletky, dubova kôra, ani mastičky nepomahaju. Normalne sa tešim na ten zakrok! Len sa všetci vratane mňa čudujú že taký mladý mám hemeroidy, keďže chlapov to postihuje po 30tke! Ak by sa chcel niekto niečo spýtať , stačí napísať, docela sa v tom už vyznám :D

Denz

Švantner-to moze kazdy o niecom tvrdit.
Bude fajn ak to odsuhlasi aj zdravotnictvo.
Nemam proti tomu lieku nic,ale kym clovek neuvidi bezpecnost lieku.......je to stale otazne.
Je tu aj par jednotlivcov co tvrdia o vitamine C,ze sa da uzivat aj v 1000-2000 mg denne....a to uz je podla mna chore.
Cize ak sa to uzna za vhodne......a hlavne nezavadne ,bude to plus pre ludi.

Švantner

Aby sme si to ujasnili. Milaniv spĺňa všetky atribúty pre registráciu nového lieku. Nakoľko nemáme toľko finančných prostriedkov na jeho registráciu, jednoduchšia a menej nákladnejšia bola jeho registrácia v oblasti liečebnej kozmetiky (keďže je určený na vonkajšie použitie). Kto by mal záujem, vieme poslať hodnotenie výrobku z hľadiska bezpečnosti pre zdravie ľudí a toxikologickú správu, vypracovanú Slovenskou Zdravotníckou Univerzitou. Jedno, čo vieme zaručiť, Milaniv zaberá ako nič na trhu, dá sa povedať, že ľudia nás žiadajú o jeho zaslanie do takmer všetkých krajín vo svete...

Švantner

Nič nestopli, len podmienky pre rozbehnutie výroby Milanivu sú zo strany štátu pomaly likvidačné... Máme zákazníkov, ktorí sa vyliečili a ďakujú nám. Takže trpte a čakajte, Milaniv bude dostupný na trhu, ale až keď zaplatíme niekoľko miliónov tejto krajine...

Denz

michaela- je to liek ktory vraj je dobry na hemeroidy....zial ak sme to tu chceli vediet od cloveka co to o nom.....tak vraj sa uz len caka na registraciu a tak.
No nic nove...
Asi ho stopli na dobro.

michaela 18

prosim vas,co je to za liek ten milaniv.ja som ho hladala na nete ale ziadna zmienka o nom.ani SUKL ho nema v zozname.alebo je to nejaky doplnkovy liek?mam problem s hemoroidmi ale experimentovat nechcem.
mam vonkajsie hemoroidy a prvy krat mi vysla zila vonku.teraz mam tam taky fialovy uzlik.ale nechce sa vratit spat.to mi to tam uz ostane?akutne priznaky ustupuju ale uzlik ostava.