Gynekolog zaoberajuci sa neplodnostou

Príspevok v téme: Gynekolog zaoberajuci sa neplodnostou
Julka29

Dobry vecer,

rada by som sa dozvedela, ci v Kosiciach existuje gynekolog, ktory sa venuje neplodnosti, nemyslim centra asistovanej reprodukcie, ale normalneho gynekologa. Myslim takeho, ktory napriklad nenasadi len Clostilbegyt s tym, ze Pregnyl nie, ale dotiahne vsetko do konca. Viem napriklad, ze aj niektori obvodni gynekologovia robia IUI, je taky v Kosiciach? Dakujem za odpovede. Julia.

Julka29

Ahojte,
jok, ja som uz brala hormony, ale akurat k comu mi "pomohli", pribrala som osem kil za tri mesiace a nie a nie sa ich zbavit. Cely zivot bojujem s nadvahou, takze jasne, ze som tie kila neprivitala nadsenim.
Co sa tyka postele, tak je na sever, to sme pomenili uz pred rokom, spali sme zle, ale odkedy ju mame na sever, tak super.
Pila som alchemylku, ale nerobila mi dobre.
Ivka, neviem sa dostat k tvojmu emailu. Mas aj ty problem s neplodnostou?
Ste velmi mili, ze ste sa ozvali.

Julka29

Ahojte,
jok, ja som uz brala hormony, ale akurat k comu mi "pomohli", pribrala som osem kil za tri mesiace a nie a nie sa ich zbavit. Cely zivot bojujem s nadvahou, takze jasne, ze som tie kila neprivitala nadsenim.
Co sa tyka postele, tak je na sever, to sme pomenili uz pred rokom, spali sme zle, ale odkedy ju mame na sever, tak super.
Pila som alchemylku, ale nerobila mi dobre.
Ivka, neviem sa dostat k tvojmu emailu. Mas aj ty problem s neplodnostou?
Ste velmi mili, ze ste sa ozvali.

Julka29

Ahojte,
jok, ja som uz brala hormony, ale akurat k comu mi "pomohli", pribrala som osem kil za tri mesiace a nie a nie sa ich zbavit. Cely zivot bojujem s nadvahou, takze jasne, ze som tie kila neprivitala nadsenim.
Co sa tyka postele, tak je na sever, to sme pomenili uz pred rokom, spali sme zle, ale odkedy ju mame na sever, tak super.
Pila som alchemylku, ale nerobila mi dobre.
Ivka, neviem sa dostat k tvojmu emailu. Mas aj ty problem s neplodnostou?
Ste velmi mili, ze ste sa ozvali.

Ivka 1

Julka napis viac o svojich tazkostiach s otehotnenim. Mozes aj na mail.

Jok veru s tou geopatogennou zonou mas pravdu. Geop.zony su velmi casto zospovedne aj za ine zdravotne tazkosti.

jok

Julka, nesmej sa, ale najprv kym si najdes nejakeho lekara, ktory ta bude liecit a davat tvojmu telu homony. Skus si prelozit postel. Musis stat s hlavou na sever(even. zapad), ked to tak mas mozno spite na zlej geopatogennej zone a preto sa vam nedari. Treba pit aj zensky caj, ktory si kupis v bio obchode. Mam zname, ktore dlho mysleli na nepodnost a potom ako prelozili postel si ich ich maly "andelik" nasiel... Vela stastia.