Navlnene/kucierkave vlasy

Príspevok v téme: Navlnene/kucierkave vlasy
vlnka

Ahojte,
nevie mi niekto poradit ako si viem vycarit take vlnite vlasy? nieco ako toto:
img.bleskovky.sk

Ani neviem, ako ich nazvat. Kucerave to pre mna nie su, skor dobre navlnene (?:D). Nemam ponatia, natacky mam, ale po ziadnych by mi vlasy takto nestali, to mi vytvori kucery, albo ani to, iba zvacsia objem, to iste kulma atd., popripade nejake penove tuzidlo? Skusala som take ruzove "absolute curly"od lybaru, to mi este chytilo na nieco taketo podobne, ale nic moc, za dve hodky fuč (pritom vlasy inac nemam rovne, raz vlnite jemne, raz zas zatocene na kucierky na koncoch, CUDNE proste). Popripade, ako sa daju vlasy natocit bez nataciek? Mari sa mi, ze mi raz niekto spominal nieco s vreckovkami na mokre vlasy. Nevie niekto postup? Ako ich do toho zatocit a tak?! Bolo by to super na objem a vzhlad vlasov. Moc dakujem.

monika56456

cawte mam kulmu a mam kcuerave vlasy ale ja by som ich chela mat take ro rulicky kucerave neviete ako sit o mam sravit ?

marushkaa

dala som si "kudrnate vlasy" a asi na druhej str. obr. s heslom..
"Kudrnaté vlasy jsou sexy." tak nejak to vyzeralo u mna .. ale asi az take nechces..

vlnka

Hmmm, tie obrazky nejdu pozriet :(. A ako sa k nim preklikam? Marushkaa, co si zadala do google obrazkove vyhladavaca, alebo ako sa k tomu cez tu feminu prepatram?:D
Inak diky baby za prispevky, ja vyskusam aj tie vreckovky, uvidim, ako to bude stat :D. Zrejme sa mi s tym bude aj lahsie spat, ako s natackami, ktorych efekt tiez nie je bohvie co :-/.

suns

ked si natocis huste pramene a divno to poskrucas, tak divno... skus mensie pramienky ... ale tym fenom je to podla mna rychlejsie, a hlavne vidis, co robis

marushkaa

nemusi byt ani latka. ja som si to natacala na nastrihane trocha preskladane pasiky letakov.. asi dlzka A4.. ked chces aby Ti to drzalo, je dobre kazdy pramen natuzidlovat extra..