strach zo vsetkeho prosim pomoc

Príspevok v téme: strach zo vsetkeho prosim pomoc
strachopud

chcela by som sa poradit, mam taky problem, ze sa vsetkeho bojim.myslim chodit sama po uliciach..stale myslim na to co vsetko sa moze prihodit..vsetky tie prepady a znasilnenia...bojim sa sama vyjst na ulicu...neviem preco ale neviem to ovladnut..aj ked si poviem ze sa mi nema co stat stale ma to ovladne..asi mam velmi velku fantaziu ale neviem co s tym..vie mi niekto poradit ako prekonat strach???

katkaxxx

strachopud toto je tema uzkost www.zdravie.sk

a odkial mas prosim ta ze za psychologom/psychiatrom chodia nenormalni?? chodia za nimi aj presne takyto ludia ako ty, pretoze to co popisujes sedi na nenajaky typ uzkostnej poruchy alebo paranoje a najvacsim priznakom tychto veci je prave strach ktory popisujes.

strachopud

mam 19...a niekedy mi sibe uz zo samej seba:) ked sa nemam o tom s kym poradit ale nemyslim ze potrebujem odbornu pomoc...len ja neviem...nejaku inu radu...

leila

aj ja sa velmi bojim..ja mam paranoju z drog a este ma aj prepadli pred 5 rokmi:( a odvtedy mam este aj z toho traumu..napriek tomu ze beriem lieky na paranoju sa casto stale bojim..asi to zajtra poviem psychiatricke lebo mam ist