Vsak nie som iba ja taka? :-)

tinka228

aj ja vám prispejem do témy. môj manžel je totiž super kandidát. trpí doslova "monkovským" syndrómom:
- všetko musí byť uložené v pravom uhle (teda s niečím lícovať)
- šuplíky a dvierka na nábytku musia byť zatvorené na doraz
- do chladničky ukladá nákup vyslovene on lebo ja to neviem uložiť podľa jeho predstáv (ale zmestí sa mu tam toľko potravín, čo mne by sa nezmestilo :-)))
- stoličky a stôl v kuchyni musia "ladiť" so špárami na dlažbe
- hubka v drese po umytí riadu musí byť položená na svojom mieste, nie len tak "ledabolo" pohodená v drese
- akokoľvek sa pohne v byte nejakou vecou vždy si to všimne
- napr. vianočný stromček prerábal asi trikrát, aby bol navešaný rovnomerne, podľa jeho vzorca
- ak ja uložím synove hračky večer po celom dni, on ich ide preukladať po mne podľa seba
- kozmetika v kúpeľni musí byť vždy otočená štítkom do predu
- na WC musia byť vždy dva toaletné papiere v rezerve
- pyžamo si ráno vždy pekne poskladá a uloží pod vankúš, veci skladá aj keď ich dáva do koša na pranie
- a samozrejmosťou sú gombíky na paplóne pri nohách, rovno vyvesené uteráky v kúpeľni a ostatné veci čo tu už boli popísané

proste symetria má v jeho živote osobitný význam. mám pocit, že keby prišiel o jeden prst na ľavej ruke tak by si dal odrezať aj na pravej, len aby to ladilo.

laurikaa

ešte neznášam ked niekto povie: Akú máš stránku? namiesto akú máš emailovu schranku. A ešte neznášam ked prídem zo školy a zistím že mama mi rano utiahla raditor a cely den sa vetralo a v celom byte je zima. Neznášam keď mi vyhadzuje časopisy do koša!!! A najviac neznášam ked zistím že neseparuje odpad a že sklenenú flašku dala medzi ostatné odpadky!!!!!!!!!

tinka228

aj ja vám prispejem do témy. môj manžel je totiž super kandidát. trpí doslova "monkovským" syndrómom:
- všetko musí byť uložené v pravom uhle (teda s niečím lícovať)
- šuplíky a dvierka na nábytku musia byť zatvorené na doraz
- do chladničky ukladá nákup vyslovene on lebo ja to neviem uložiť podľa jeho predstáv (ale zmestí sa mu tam toľko potravín, čo mne by sa nezmestilo :-)))
- stoličky a stôl v kuchyni musia "ladiť" so špárami na dlažbe
- hubka v drese po umytí riadu musí byť položená na svojom mieste, nie len tak "ledabolo" pohodená v drese
- akokoľvek sa pohne v byte nejakou vecou vždy si to všimne
- napr. vianočný stromček prerábal asi trikrát, aby bol navešaný rovnomerne, podľa jeho vzorca
- ak ja uložím synove hračky večer po celom dni, on ich ide preukladať po mne podľa seba
- kozmetika v kúpeľni musí byť vždy otočená štítkom do predu
- na WC musia byť vždy dva toaletné papiere v rezerve
- pyžamo si ráno vždy pekne poskladá a uloží pod vankúš, veci skladá aj keď ich dáva do koša na pranie
- a samozrejmosťou sú gombíky na paplóne pri nohách, rovno vyvesené uteráky v kúpeľni a ostatné veci čo tu už boli popísané

proste symetria má v jeho živote osobitný význam. mám pocit, že keby prišiel o jeden prst na ľavej ruke tak by si dal odrezať aj na pravej, len aby to ladilo.

laurikaa

ešte neznášam ked niekto povie: Akú máš stránku? namiesto akú máš emailovu schranku. A ešte neznášam ked prídem zo školy a zistím že mama mi rano utiahla raditor a cely den sa vetralo a v celom byte je zima. Neznášam keď mi vyhadzuje časopisy do koša!!! A najviac neznášam ked zistím že neseparuje odpad a že sklenenú flašku dala medzi ostatné odpadky!!!!!!!!!

laurikaa

Neznášam ked mam stratí vrchnák zo zubnej pasty, tužidla alebo pletovej vody, keď vytiahne maslo z chladničky a do rana ho necha von, keĎ si stale odlamuje pečivo namiesto toho aby si zobtrala cely rožok, a poto je 5 rožkov načaťých:D

laurikaa

Neznášam ked mam stratí vrchnák zo zubnej pasty, tužidla alebo pletovej vody, keď vytiahne maslo z chladničky a do rana ho necha von, keĎ si stale odlamuje pečivo namiesto toho aby si zobtrala cely rožok, a poto je 5 rožkov načaťých:D

leerka

ja nemam rada, ked sa niekam ponahlam a moj drahy ma vtedy najviac casu na svete a este, ked viem, ze mam v niecom pravdu a on si neda povedat......

Adulka

Super téma :-DDDDD
Ja neznášam, ked bracho nechá na tanieri napr. 2 zemiaky,akože už nevládze dojesť, asi aby to nemusel umyť. Tak isto ked bracho nechá v ladničke krabicu s mliekom, kde je mlieka asi za malú lyžičku, nie aby to hodil do koša :-//
....a ešte ked brat nechá mokrý uterák skrčený v kúpelni......
a ešte nemám rada, ked kolegyňa v robote si nechá na poličke v sáčku rožky, potom má 4 dni voľno a ked príde sú tvrdé ako betón, alebo neumytú šálku od kávy nechá v robote...a umxje ju za 3 dni ked príde do roboty...
.....AJAJAJ..... no v živote sa aj horšie veci stávajú, no nie ??? :-DD

atarinka katka ako sukor sladka:)

moja mama vrcholne neznasa ak je napr. jedno otvorene maslo alebo mlieko a niekto otvori druhe!!...to proste nevie predychat:DD