Denny prijem

Príspevok v téme: Denny prijem
betka20

Ahojte mam 15rokou a chcem sa spytat aky by som mala mat riblizne denny prijem(kilojoulou)ked chcem schudnut.za mesiac som pribrala 5kg.Mam 170 a 65kg.A ja som taka sprosta ze daleko siroko taku ako som ja nenajdete.Preco?tak dnes som vydrzala cely den jest pravidelne.A vecer som si spocitala kilojouly a mala som 6600kj.Tak som si povedala ze znova som to pokaslala a isla som sa najest.Nebol to vlci hlad vydrzala by som to ale ja som taka blba ze ked som to pokazila tak to uz musi byt riadne.uz mi vsetci idu na nervy sa so mna smeju ze som tucna.Urobila som si knihu do ktorej pisem co som zjedla ale vzdy to pokazim a nechudnem ja ale ta kniha.Polepila som si tam modelky aby ma nieco motivovalo ale ja som krava a ani to nepomaha.Co mam robit?uz nevladzem.Uz aj mama zacina!chcem schudnut ale na kost viem ze je to blbe.Ale chcem to dosiahnut pretoze potom si uvedomia ze to bola ich vina,ze mozu za to aka som vychudnuta!moje miery su 91-75-101.A este boky mam sirsie takze na 90 to nedotiahnem mozno tak na 95 chcem schudnut s celeho tela pretoze som tucna vsade.S nikym nemozem pocitat ze mi pomoze ani kamoskou najlepsiou pretoze mi povie ze som blba ze som chuda aj ked viem ze si mysli pravy opak.Prosim poradte mi

tina

betka, ty vobec nemas dovod chudnut. Si este stale vo vyvoji a tym, ze teraz zacnes chudnut si akurat mozes pokazit cely svoj zivot. Vies o tom, ze anorekticky nemozu mat ani len deti??? Chces toto dosiahnut???? Tak sa teraz pekne spamataj a prestan s tymi hlupostami. Vsetci co ti nadavaju do tucnych by som nakopala do zadku a viac sa s nimi nebavila. Ak zacnes v takomto veku chudnut, budes cely zivot nestastna. Dobre si to rozmysli. Ak ti mozem poradit, tak si zacni davat pozor iba na to, aby si sa zbytocne neprejedala az do puknutia. Ale jest musis normalne lebo tvoje telo sa este stale vyvija. Drzim ti palce a hlavne nerob hluposti. Bude sa od toho odrazat cely tvoj dalsi zivot. Pekny vecer.