Dari sa Vam spolocne naraz dosiahnut orgazmus??

button

Podľa mňa na to hlavne netreba ísť cielene, že dnes sa to podarí. Niekedy to vyjde a niekedy nie a veru treba veľa cviku a vzájomného súladu aby to vyšlo.

michal erektor

Ja rzmyslam, preco vkuse musite byt take nespokojne a nic vam neni dost.. Hadam si nemyslite, ze chyba je v muzovi, lebo mu to trva kratsie. Preco by nemohla byt chyba aj v zene, lebo prave na nu sa musi cakat? Este som nevidel zensku, aby sa snazila co najskor spravit a stihnut to s muzom... Takze tieto sebecke poziadavky a hlupu nespokojnost rychlo hodte za hlavu. Spolosby orgazmus je prezitok a skor nahoda, nez vec, ktora sa bezne deje.. Podrobne sme sa o tom rozpisali tu na blogu -- -odkaz odstránený-

Marta V

Tazko napisat recept ako dosiahnut naraz orgazmus u obidvoch. Netreba nato mysliet. Musi to prist proste same. Treba si ale vediet okorenit to co vas najviac bavi a uzit si to dositosti. Dobre rady su aj tu -odkaz odstránený-

rhPozitiv

"Seminka" to vystihla. Hlavne sex treba uzit bez nejakych cielov. On ten "SPOLOCNY" sa pride vacsinou znenadani a max. pár krát za rok. A to mam jedinu partnerku viac ako rokov.

Vera 29

Adka 25
Spolocny orgazmus vobec nie je zbytocny a prichadza sam od seba.Na to aby ho dosiahli dvaja ludia si musia byt velmi blizki-musia sa velmi dobre poznat.

barborka dva

hehe podla mna je to zbytocne sa snazit dosiahnut naraz.. ale zase je to individualne. nam sa to stalo raz, ale "nechtiac" proste on klacal ,ja som sedela na gauci, len tak jemne do mna vrazal, a popritom mi prstami drazdil klitoris, a urobili sme sa spolocne naraz ale ja som to zistila az po mojom orgazme, ze aj on bol, pretoze som pri tom proste mimo :D a on si viac vsimal aj mna, hehe, ize keby je on tiez tak mimoako ja, ani o tom nevieme :Dbr

barborka dva

hehe podla mna je to zbytocne sa snazit dosiahnut naraz.. ale zase je to individualne. nam sa to stalo raz, ale "nechtiac" proste on klacal ,ja som sedela na gauci, len tak jemne do mna vrazal, a popritom mi prstami drazdil klitoris, a urobili sme sa spolocne naraz ale ja som to zistila az po mojom orgazme, ze aj on bol, pretoze som pri tom proste mimo :D a on si viac vsimal aj mna, hehe, ize keby je on tiez tak mimoako ja, ani o tom nevieme :Dbr

barborka dva

hehe podla mna je to zbytocne sa snazit dosiahnut naraz.. ale zase je to individualne. nam sa to stalo raz, ale "nechtiac" proste on klacal ,ja som sedela na gauci, len tak jemne do mna vrazal, a popritom mi prstami drazdil klitoris, a urobili sme sa spolocne naraz ale ja som to zistila az po mojom orgazme, ze aj on bol, pretoze som pri tom proste mimo :D a on si viac vsimal aj mna, hehe, ize keby je on tiez tak mimoako ja, ani o tom nevieme :Dbr

hmmmm

nahodou nam sa to stava casto a je to krasne ked si pri tom pozerame do oci.. mmmm... u mna to funguje tak ze ked citim jeho ze je taky vzruseny ze uz ochvilocku bude tak ma to tak vzrusi ze som aj ja a vyjde to naraz..;-)