Trpezlivost naozaj prinasa ruze.

Príspevok v téme: Trpezlivost naozaj prinasa ruze.
spokojna

asi pred rokom som tu na jednej teme objavila info o zaujimavom recepte. mala som vtedy kopec zdravotnych problemov, medzi inymi roky trvajucu zapchu, sialene akne (hoci mam uz tridsat!), traviace poruchy, unavu, zavrate, bolesti klbov atd. len tak zo zartu som napisala na odporucanu adresu. recept mi poslali a jedlo som si zacala varit. bolo nas na tej teme takych viac, neviem ako dopadli ostatni, ja som vytrvala. na jedlo som si zvykla a davam si ho uz uplne automaticky kazdy den. nic ine som vo svojom zivote nezmenila, ziadne upravy v zivotosprave a pod. vcera som v rozhovore s rodinou skonstatovala, ze tak dobre som sa este vo svojom zivote necitila, ako sa citim teraz. postupne ma prestalo trapit vsetko, co predtym. vobec som ani len vo sne neratala, ze by mi konzumovanie nejakeho jedla (aj ked je naozaj velmi zdrave a urcite obsahuje vela vyzivnych latok) mohlo tak velmi zmenit zdravotny stav. som presvedcena, ze to urobilo nielen to jedlo, ale aj moja vytrvalost. naozaj na tom nieco bude, ked sa hovori - trpezlivost ruze prinasa. mne ich naozaj priniesla. a chcem sa este podakovat ludom, ktori recept zostavili a uplne zdarma ho posielaju vsetkym zaujemcom. dnes je uz take nieco naozaj ojedinele. myslim, ze mnohi robime chybu, ked chceme vyliecenie okamzite a ak to nejde, stratime trpezlivost. ako teraz sama vidim, casto sa mozeme vyliecit bez toho, aby sme hltali lieky a platili za vselijake zazracne prostriedky.

desana

pozri si prve prispevky tejto temym, tam niekde je ta stranka z ktorej ti to poslu. je to cervenym. lahko to najdes.

ukecana

to rizoto som si aj ja vypytala asi pred rokom aj som to varila, ale som to nevydrzala. skoda, tusim som zavahala!

ivicka

tam ziadny recept nie je napisany, je tam niekde na zaciatku stranka kde si ten recept mozes vypytat a udajne zadarmo. pozri sa dozadu na prve prispevky.

neviem?

viete mi niekto poradit? ja som na tej stranke tiez nenasla ziadny recept. pozrela som si ju dokladne celu, vsetky strany, ale recept o ktorom sa hovori v teme tam naozaj nie je. robim nieco zle?

netrpezliva

ba praveze mi je vselico, ale vzdy chcem, aby to rychlo preslo, nedokazem cakat. dokonca sa niekedy od zurivosti aj rozplacem, ked mi nieco je a neprechadza to. kazdy ma pravo byt zdravy. nerozumiem, preco by sme mali byt trpezlivy, ved je zivot taky kratky.

desana

netrpezliva, asi ti este nikdy nic nebolo. lebo keby si bola nutena, naucila by si sa aj trpezlivosti. ak by ti nic ine neostavalo.