Trpezlivost naozaj prinasa ruze.

Príspevok v téme: Trpezlivost naozaj prinasa ruze.
spokojna

asi pred rokom som tu na jednej teme objavila info o zaujimavom recepte. mala som vtedy kopec zdravotnych problemov, medzi inymi roky trvajucu zapchu, sialene akne (hoci mam uz tridsat!), traviace poruchy, unavu, zavrate, bolesti klbov atd. len tak zo zartu som napisala na odporucanu adresu. recept mi poslali a jedlo som si zacala varit. bolo nas na tej teme takych viac, neviem ako dopadli ostatni, ja som vytrvala. na jedlo som si zvykla a davam si ho uz uplne automaticky kazdy den. nic ine som vo svojom zivote nezmenila, ziadne upravy v zivotosprave a pod. vcera som v rozhovore s rodinou skonstatovala, ze tak dobre som sa este vo svojom zivote necitila, ako sa citim teraz. postupne ma prestalo trapit vsetko, co predtym. vobec som ani len vo sne neratala, ze by mi konzumovanie nejakeho jedla (aj ked je naozaj velmi zdrave a urcite obsahuje vela vyzivnych latok) mohlo tak velmi zmenit zdravotny stav. som presvedcena, ze to urobilo nielen to jedlo, ale aj moja vytrvalost. naozaj na tom nieco bude, ked sa hovori - trpezlivost ruze prinasa. mne ich naozaj priniesla. a chcem sa este podakovat ludom, ktori recept zostavili a uplne zdarma ho posielaju vsetkym zaujemcom. dnes je uz take nieco naozaj ojedinele. myslim, ze mnohi robime chybu, ked chceme vyliecenie okamzite a ak to nejde, stratime trpezlivost. ako teraz sama vidim, casto sa mozeme vyliecit bez toho, aby sme hltali lieky a platili za vselijake zazracne prostriedky.

spokojna

boze, ludia, ja vas nechapem. hodila som tu temu s tym najlepsim umyslom a uz ma tu podozrievate zo vselijakych zamerov. ved samozrejme ze to viem spamati, ale nechce sa mi to pisat, je to dlhe. nasla som tu stranku a veru nie nahodou, akoze reklama - ako tu niekto spomina, ale preto, ze som sa hrabala v kucharskom zosite. vedela som, ze to mam niekde zalozene, vtedy ked mi to poslali som si to vytlacila a podla toho som to aj varila. naucite sa to rychlo, len prvykrat je to vela pisania. a aku reklama by sa im asi mala robit, ked mi to poslali zdarma? vobec nic z toho nemali, len ze sa musel niekto posadit k pocitacu a vybavit moj mail. a tiez som to nasla na teme, kde sa hovorilo o zdravotnych tazkostiach. je to recept na zapchu, tak si to teda treba pytat. len im tam vtedy stacilo napisat, ze ich prosim o recept proti zapche. to bolo vsetko a oni mi to poslali. vobec neviem, ci neposielaju aj nejake ine recepty na nejake ine zdravotne problemy. nic o nich neviem a nikdy som s nimi viac nekomunikovala. tomu receptu som sa potesila a zacala som ho varit. ja som vtedy netusila, ze ked to budem pravidelne konzumovat, tak budu taketo vysledky. je mi dost smutno z takychto podozrievavych a nepriatelskych reakcii. len som chcela napisat, ze naozaj ked clovek vytrva, vela zo svojich problemov si dokaze odstranit. ten recept bol aj v telke, tam ho tiez varili. a poslali mi ho z adresy www.alternamedica.sk. tak snad sa tam nic nezmenilo a mozete si ho tiez vypytat. mariaa dakujem ti za pochopenie.

[zruseny12]

spokojna-presne tak ako pises trpezlivost,to je to,co kazdy chory clovek musi mat a nie len pri chorobe,ale aj v kazdodennom zivote treba vela trpezlivosti...a pevne nervi...

dragonfly53

oops, teraz som docitala tvoj prispevok, ze to poskytuju uplne zdarma, tak potom naozaj nechapem, ze si ten recept nenapisala, po rocnom pripravovani si toho jedla uz ho musis vediet naspamat. ale musim priznat aj prinos tvojmu prispevku, ze naozaj treba mat trpezlivost a necakat zazraky zo dna na den.

dragonfly53

uplne nahodou teraz vyhrabes adresu aby sme si mohli objednavat zazracny recept - urcite uplne nahodou nie zadarmo?

dobra vila

Tiez nechapem pointu tejto temy. Je to ako reklama na nieco, co si zamerne neuviedla. Ked mi nieco pomohlo a zalozim forum, tak sem snad aj hodim, o co presne sa jedna. Takto to nema ani nohy, ani ruky, odveci...