Fenovanie vlasov? ako????

Príspevok v téme: Fenovanie vlasov? ako????
petka18

ahojte.Poradte mi prosim ako si spravne fenovat vlasy- teda ci mam pouzit kefu pri fenovani(malu ci velku) alebo co? ja ked si vyfenujem vlasy mam ich hrozne trcia kade tade a vyzera to hrozne...a este aky sampon by som mala pouzivat ak chcem mat pekne jemne vlasy na dotyk? lebo moje su take drsne(no proste hrozne)-inak mam suche vlasy,krepovite pouzivam aj sampony na suche vlasy ale vobec to nepomaha tak mozno viete o nejakom sampone po ktorom budu vlasy jemne.

Lucinka33

aha, no mne tie sera pomohli, obidva su podla mna dost podobne, tak neviem. este su dobre rozne mlieka, tiez z Avonu alebo napriklad Sunsilk fialovy, ale neviem ci ho este vyrabaju. Aj GlissKur je fajn. Mne tie vlasy vzdy ostanu kusok krepovite, uplne sa to asi neda odstranit, ale pomohlo mi to dost.

Lucinka33

ejha, dobre sa to tu nakopirovalo :) Aj mne schnu vlasy velmi velmi pomaly, ked ich necham volne vysusit, tak asi 4 hodiny.. mam ich dost huste. Ale keby som ich fenovala, tak mam na hlave uplny vybuch :) Treba si vzdy dat nejake to uhladzovacie mlieko ci olej, bez toho si to neviem predstavit.

petka18

Lucinka33 to serum proti krepovitosti som mala ale nijak sa to neprejavilo na mojich vlasoch a to serum na suche konceky vlasov mam tiez ale mam to este kratko takze neviem ci to pomoze alebo nie

petka18

Lucinka33 no mne schnu vlasy velmi pomaly..aj ked ich fenujem trva to aspon 20 minut kym su suche a to ich mam dlhe len po plecia...ale aj keby som ich nechala volne uschnut tak by boli hrozne a krepovite

petka18

Lucinka33 no mne schnu vlasy velmi pomaly..aj ked ich fenujem trva to aspon 20 minut kym su suche a to ich mam dlhe len po plecia...ale aj keby som ich nechala volne uschnut tak by boli hrozne a krepovite

petka18

Lucinka33 no mne schnu vlasy velmi pomaly..aj ked ich fenujem trva to aspon 20 minut kym su suche a to ich mam dlhe len po plecia...ale aj keby som ich nechala volne uschnut tak by boli hrozne a krepovite