Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amalganove plomby, kolko ich este mate v ustach?

Príspevok v téme: Amalganove plomby, kolko ich este mate v ustach?
1BEN1

Na internete som nasiel zaujimavy clanok o udajnej skodlivosti amalganovych plomb na zdravie cloveka. Rozhodol som sa, ze si zostavajuce amalganove plomby dam postupne nahradit plombami bielymi. Urobili ste tak uz niekto? Ste s tym spokojni? Spozorovali ste nejake zdravotne zlepsenie? Kolko takychto plomb mate este vo svojej ustnej dutine?

MichalRozkos

Amalgom MADE IN USA. Toto svinstvo najlepsie opisal nemecki mikrobiolog.ked opisal AMALGOM ako GENOCIDA PROTI LUDSTVU,lebo zakladom tejto latky ,je MERCURY,jeden z najhorsich jedov aky kedy bol.Opytajte sa zubara ako mu posielaju plomby Amalgom.Tieto plomby su posielane zubarom v BIO-HAZARDNOM kontajneri a zubar sa musi drzat bezpecnostnych predpisov,aby sa nepriotravil otvaranim kontajneru.Amalgom .Tak ako moze byt tato latka bezpecna v mojich ustach???Ma starsne ucinky na ludski mozog lebo zabija mozgove bunky a sposobuje RETARDACIUzabija to myslenie cloveka.Ked zena ma vela Amalgom v zuboch,sposobuje to,ze nemoze otehotniet,sposobuje potrat a u muzov neplodnost.Mercury ,ktore davaju do Amalgom davaju aj do vakcin a ockuju novorodeniatka.V jednej ockovacej latke je az 50 000 krat viac mercury ako je povolene,pre ludske telo.Co to musi robit novorodeniatkam? Zabija to rast mozgu,sposobuje,mentalnu retardaciu a zabija to IMUNNY SYSTEM CLOVEKA. Pamatam sa ako moj 6 mesacny syn dostal prvu vakcinu.Do prveho ockovania bol zdravy,ziadna chripka,ziadne ochorenia.Po tejto latke ako epidemia chripky,zapalov a kto vie coho este. Prvy pripad autismu bol v roku 1931 v Amerike,kde zacali ockovat novorodencov v roku 1930,aka nahoda. Autismus je mentalna retardacia u deti. V USA je namenej 20 milionov deti s Autismom a hovoria tomu epidemia.Autismus sa prejavi hned po ockovani,zase nahoda. Kto vie anglicky chodte na YOUTUBE a pozrite si video :" Global Vaccine Agenda-Mercury and AUTISM ",tot vam otvori oci,ked nie ste uz mentalne retardovani ako par ludi na tomto fore.Nikdy nebolo tolko hlupych ludi ako dneska,hlavne v europkych BIELICH krajinach,kde populacia rapidne upada,lebo u nas sa OCKUJE NAJVIAC A NAJDLHSIE.

vranka

no keby sa ludia radsej oboznamovali so svojimi skusenostami or postrehmy lepsie,ale neva...ja osbne mas vsetky zuby v dezolatnom stave,teda vsade velke plomby uz dlhe roky...amalgam som si dala niekde povymienat za biele,kazdy zubar ma na to iny nazor tiez mi moja zubarka teraz tvrdi,ze amalgam je do hlbokych kazoch lepsi ale predtym ked ma rozbolel ten pod amalgamom tak ho osetrili a vymenili za bielu a zatial uz druhy v priebehu 3 rokoch ma na novo rozbolel a musia tam vytahovat nerv a odporucaju tam zase amalgam,ale ved ked je mrtvy tak sa snad uz nema ako pokazit,no neviem nejak tomu nerozumiem

filuska

Pred 15timi rokmi som o ziadnej hygiene nevedela. Teraz chodim kazdych 6 mesiacov. Hygienicky pracuju pre moju zubarku, takze nikdam navyse chodit nemusim.

mirka 23

Filuska, tak to si potom nechodila na hygienu, ke´d si nemala odstranený zubný kameň, je to už tvoja chyba. Ja chodim na hygienu pravidelne a každy lepší zubár ma v ambulancii rontgen.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.