bolest hlavy

tominkoooooooo

no neviem mozno to je tak... pojdem ku doktorke nech mi zoberie krv a pojdem aj k ocnej. pijem asi dost ked som bol mensi pil som viac ale myslim si ze je to dobre a moze to byt aj z chrbtice... dikes ludkowia

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?ak to príde viackrát sory nechce mi to odoslat

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

motajtomin, mozno skus vylucit nejaké potraviny niekoho moze boliet aj od cokolady nejedol si cokoladu? alebo nehladujes?