Postava zeny

betka20

no tak dala som na vecer biely jogurt zo zeleninou vydrzala som to.cvicim kazdy den.Rozhodla som sa ze pol hodinu pred vecerou budem cvicit a po pol aj hodine budem cvicit 40min. na stacionarnom bicykli.Myslite si ze keby som si dala na ranajky aj obed graham.rozok(celozrne nemozem najst v obchodoch)so nizk.syrokremom a paradajkou na desiatu jablko potom na olovrant nieco co mama navari a niekedy ked je to moc kaloricke tak si uvarim ja a vecera ten jogurt so zeleninou.Plus voda a to cvicenie tak by som schudla????

jaja

sona>ja kysnute nejem - mam kyselinu,chleba mi vôbec nechyba a pecivo -1 celozrny rozok som mala VZDY pocas 4-5 rokov na ranajky v robote s cajom ale viac s kavou.zato sledke na miesto obeda(cel.tyc., cokoladku)muselo byt,potom normalne okolo 15,00 obed a v noci(neskoro vecer)som nejedla.Myslis,ze tie rozky na ranajky mi ubližili a narastlo mi postupne brocho?V pase som stale rovnako 72cm.no a tie boky sa mi zmensili.
p.s. doma kazdy den cvicim(posilujem bruch,stehna,zadok).Ale uz ma to nebavi jedno sa upravi a druhe narastie.porad.

soňa miháliková

Mám osvedčený jednoduchý recept za zníženie váhy, objemu bokov, pásu, nafúknutého žalúdka.... Vyradila som chleba, pečivo, kysnuté výrobky a za necelý rok som schudla asi 10 kíl. Ak máte záujem o bližšie informácie - ozvite sa. Naozaj som však viac menej \\\"bezbolestne\\\&qu ot; upravila svoju postavu.

iriska

betka,samozrejme,ze si mozes dat hocico aj v mensom mnozstve.ja sa snazim nemiesat vela potravin dohromady.tzv.oddelena strava. a tu misu salatu skus namiesto vecere.aspon parkrát za tyzden.
a ak sa chces naucit mat rada sama seba,tak odporucam zvysit si sebavedomie tym,ze sa popytas na hodnoty muzov. aj tu na niektorych temach pisu. alebo brunca radi na teme naj depresivnejsie kocky, ci tak nejak sa ta tema vola.
ja ti poviem iba to, ze kazda zena je krasna,ked je mila a kamaratska a chlap,ktoremu sa takto zapacis,nikdy nepripusti,ze tvoj obvod bokov nie je idealny!! ked mu povies,ze mas krasny zadok a si nan hrda,tak si to iste bude mysliet o nom aj on abude nan hrdy tiez. pre muzov je idealny prave ten zadok,ktory nosi jeho laska. ja osobne myslim,ze oni vskutocnosti ani nemaju mierku idealnosti vo svojich ociach.keby o tom zeny stale nehovorili! pretoze prave my ich presviedcame o tom,co je "in" a zmagorili sme ich tak,ze nam obcas uznaju nasu sirku, hoci sami nevedia, preco to robia,a preco to tak chceme,lebo oni su s nami celkom spokojni.
ale pre zdravie a spokojnost urob aspon malu upravu v strave-dost ovocka a zeleniny a skus teda menej chleba a peciva. to pomaha,uvidis,ci aj tebe pomoze, lebo kazdy je iny.sport a nemysliet stale na postavu a vahu,lebo sa to otoci proti tebe,moja. a hlavne nezvracat!!! tym si len skomplikujes chudnutie a narobis v organizme zmetok a problemy a potom ta vobec nebude chciet pocuvat.
paaaaaaaaaaa :))))

jaja

ja som do 30 rokov nikdy nedrzala dietu,ani po porodoch mala som postavu hrusky(chudy pasik a boky)bola som so sebou spokojna,ked som nastupila do prace-sedavej (30) vsetky baby hovorili len o svojich nemoznych postavach(pri tom boli pekne)a dietach ,tak som sa dostala do toho aj ja...zacala som doma bicyklovat,poctivo,pridala som kapustovu,ale boky nie a nie dolu(len brucho)popri cviceni som aj ine diety skusala no nic nezaberalo az po 4 rokoch som konecne schudla v bokoch 4 cm.no pribrala som do brucha..tak zeny..ostava nam len POHYB,POHYB...a zdrava pravidelna strava..ako to teraz robim ja a zabera to.
som si ista ze som si to vsetko pokazila prvou dietou

betka20

no tak plavanie aerobik nemam kde to by som musela ist asi pol hodiny autom autobusom asi hodinu a cvicim a ked pridem tak si mozem dat v mensom mnozstve to co je navarene?? napr.zajdtra budeme mat porovu polievku.Prosim ta drz mi palce zajtra a ako sa mam mat aspon trochu rada?Bola som si dnes kupovat rifle a ziadne som si nekupila:-(( jedni sa mi pacili a nemali take velke cislo.A to ma este viac zdeptalo.Musim schudnut aspon 5 kil najmenej