Postava zeny

iris

betka,ale oddelena strava ma byt ako zdravy sposob stravovanie,nie ako dieta.existuje kvoli zdraviu,zbavovaniu sa skodlivyn z tela,preto by to mal byt sposob zivota a nie len na par mesiacov alebo tyzdnov.je sa tam viac zeleniny a ovocia a spravne kombinovanie.aspon si si precitala zasady v oddel. strave?nemusis ju prisne dodrziavat ale nieco-niektore zasady-mozes zaradit do tvojho systemu stavovania.
ja som ju dodrziavala a schudla som,a aj ked teraz sa jej nedrzim,tak som nepribrala.doobeda sa stale snazim iba ovocko,tak do 10-11hod.a vecer hocikedy iba zeleninovy salat.

betka20

iris:pocula som o odelenej strave ale mame mi povedala aby som s tym nezacinala tak radsej nejdem pretoze ked prestanem tak nastava jojo efekt

lala

O chudnuti. Netrapte sa, teda, nemyslite na telo. Zmyslajte sa skor nad zdravou stravou. Ak budete mat zdravie ako prvy bod, na ktory sa pozriete, tak vam pojde aj chudnutie lahsie. budete zamerani na nieco ine. Jedinu vec, ktoru vam poradim k chudnutiu je: jedzte menej, ale casto. Tym sa vam zrychli metabolizmus. Nikdy sa nesnaste haldovat, vtedy si totiz telo udrzuje zasoby dlhsie, lebo sa boji, ze hladujete. Vyhybajte sa chlebu a spagetam. A menej cukru. jedzte mensie snacks, nie velke jedla. snad vam to doda naladu k zdravemu chudnutiu. Chodte sa ucit dejepis a pridajte k tomu nejaku zdravotnu knihu a spravnej vyzive. Zacnite cvicit yogu.

betka20

IRIS:no ja sa mam strasne.Postava hroza.Chcem schudnut a nevydrzim ani den co mam robit?uz som v koncoch.
V utorok piseme stcrt rocnu z matiky a velky test z dejepisu a este nic neviem.Tak asi tak a co ty?

betka20

No ze si nemam lamat hlavu pre moju postavu?ved ja som strasna chcem este schudnut a nedari sa mi no to co som za cloveka ved ja som uboziak jedno posrane stravovanie neviem dodrzat.A s tou skolou?no nechce sa mi ucit