Modrina zmizne sama?

RNG

ano vnutorne. Priepustnost(absorbcia ) v crevach je vacsia, nez koze. A ked sa enzymy dostanu do krvneho obehu, cistia telo od vsetkeho nepotrebneho a menovane enzymi rozlozia krvne zrazeniny (aj ine bielkovinne "smeti" v tele)

RNG

bromelain, nattokinaza, serrapeptaza.Kazde z nich rozpusta krvne zrazeniny, bromelain ciastocne(pouzivane boxerami na urychlenie hojenia) nattokinaza ovela ucinnejsie ako heparin , tak isto serrapeptaza.
Vsetky tieto sa beru interne(cez usta) kremy su viacmenej na nic lebo prienik je prislaby.

modrina

Dakujem fliacik. Co je to to IBU-HEPA? Mam velkú asi 3,5 cm. Udrela som sa o stol. A raz ma uhryzol pes a z toho som mala modrinu.

modrina

Dakujem fliacik. Co je to to IBU-HEPA? Mam velkú asi 3,5 cm. Udrela som sa o stol. A raz ma uhryzol pes a z toho som mala modrinu.

fliacik

pomoze obklad alebo casto natierat-octanova mast,nejake stare zvetrale biele vino,vcera som si kupila v lekarni IBU-HEPA,je to aj proti bolesti,modrina mi zmizla za 2dni,zalezi z coho, kde, a aku velku,mas tu modrinu,treba stale natierat,tak sa dockas rychleho zahojenia.