Ako vydrzat posledne tyzdne tehotenstva?!

Príspevok v téme: Ako vydrzat posledne tyzdne tehotenstva?!
lenulinka:)

dobry den prajem,
teda komu dobry komu zly, pre mna su akosi vsetky tyzdne tehotenstva katastrofalne:/uz od zaciatku,teraz som v 34tyzdni tehotenstva pribrala som biednych 5kil( i to netusim ci polovicka z tej hmotnosti nie su moje opuchnute rukya nohy).
vsetky probelmy v tehotenstve zacali hned na zaciatku-
v10tyzdni som krvacala pre hematom ktori bol vtedy vecsi ako babetko,
do15tyzdna mi bolo sustavne zle dokopy som nevladala nic zjest bola som uplne zoslabnuta a ked sa k tomu pridal stres zo skusok tak som mala vazne dost
v 16tyzdni mi lekarka odporucila amniocentezu-ktorej vysledky boli podla nej nejasne ani najhorsie ale zasa ani nie dobre,bol este cas ju zopakovat ale odmietla som,
v 20tyzdni som opet krvacala, sa krcek materncie skratil na 1,4cm lekarka mi odporucila ostat par dni v nemocnici ale vtedy som si to nemohla dovolit pre tazke casy v skole
pre vsetky moje problemy s tehotenstvom sombola nutena dat dokonca vypoved v praci
teraz posledne dva tyzdne nevladzem poriadne ani sama vstat z postele je mi este viac nevolno ako na zac. tehotenstva,mam otrasne opuchnute nohy a ruky citim sa uplne zoslabnuta ale podla lekarky je vsetko v poriadku,moje babetko bude podla lekarky o cosi mensie ako ostatne babetka ale vraj bude zdrave..
lenze ja akosi nemam silu verit tomu ze bude vsetko v poriadku:/ak nebudem stresovat ak budem "v pohodicke" lenze to sa neda podla mna uz mam vsetkeho plne zuby.

nashira

No Lenulinka mas to naozaj tazke. No nie az take zle ako sa zda. Minule som videla dokument kde porodila matka bez ruk babatko . U teba je aspon jasne to , ze si budes moct dieta po porode objat a bude moct citit tvoj dotyk. Niekto znasa tehotenstvo bez problemov a u niekoho to je take pestre a este pestrejsie ako u teba.