Mam problem so sexualnou vzrusivostou..

Príspevok v téme: Mam problem so sexualnou vzrusivostou..
waiter

Dobry den. Mam 18 rokov a posledny mesiac mam problem so sexualnou vzrusivostou, proste ako keby sa mi prestali pacit zeny, s tym su potom spojene aj problemy s erekciou a citim sa celkovo nejak zvlastne a niekedy sa mi tazko dycha... myslite si ze to moze sposobit cajovnik, ktory som si parkrat naniesol na penis, pretoze som cital o jeho neziaducich ucinkoch na tvorbu testosteronu??? Dakujem

waiter

To sa akoze tento stav neda liecit???
ved ja nemam problem udrzat erekciu... neda sa to riesit nejako inac??? :(((

oskusane

vyskusaj nitrix jedne tableta obsahuje 1g argininu das si tri asi hodinu pred stykom,ono necitis ze si nadrzany,ale ked ti ho tvoja polovicka postavi erekcia vydrzi,mal som uz vselijake tablety z argininu ale tento mi ucinkoval

waiter

no testosteron je ok...takze to bude asi daco s nervami alebo co...lebo posledny mesiac ho mam o dost mensi ako normalne a sprevadzane takymi zvlastnymi pocitmi...

lost

jasne ze to uz nebudem robit...ale co treba pre to urobit? za ktorym doktorom...lebo za urologom a sexuologom som uz bol...tak neviem...prip ake testy si mam dat spravit???

house

Ej ta Ty si expert skoro ako ja najprv si bol vzrusivy az velmi a teraz nic...
Ten cajovnik je pekne svinstvo najma cinsky, uz to nerob mohlo to sposobit zastavenie tvorby hormonu ak to samo
neprejde radsej chod k lekarovi.