čooo a čo sex po rozchode?

Príspevok v téme: čooo a čo sex po rozchode?
muhahahe

Sme uplne pred rozchodom, vsetko je na trt, ja sa trápim, on si myslí ze sa nic nedeje a ze bude taký ako bol doteraz. cize ten vztah uz drží len toto moje "je koniec" ale som hrozne nadržaná, a dnes sa ešte chceme porozprávať ako to vlastne medzi nami je. ja som vlastne stále nadržaná a keby ste vedeli, aký je on v posteli?

preboha nemožem sa ponizit a ostat s nim spavat alebo zostat vo vztahu len pre toto....

ešte musim podotknut -ja ho stale uplne milujem, ale z jeho starny- asi tá nuda alebo čo a už nie je taký aký ma byť

zuuzu

a kolko ste spolu, vieš to tak býva že vo vzťahu to neni už také fajn ako to bývala..tie prejavy lasky a tak..ale to nemusi znamenať ze ta este nelubi. len sa skkus teda s nim porozpravať...

muhahehe

my sme este oficialne spolu. ale je to také mizerné- ja som normalne zalubena vsetko ale on je ..z jeho strany citim ze uz to ovädlo chapete? este sme sa nerozisli...ale ja ani nechcem, ale v podstate, ansi neriesim ten sex ale jeho... asi ma uz nelubi...citim to z jeho spravania..ale reciciek ma plnu papulu

xennia

no tu ti síce ktosi môže poradiť a otvoriť oči , ale rozhodnutie je len na tebe. Však i po rozchode môže byť príležitostný sex, ale si uvedom pokiaľ si nájde inú partnerku ako to zoberieš.

kuzio

Vztah len koli sexu? Rozíd sa s ním. Maj trocha hrdosti,kto si nevázi tvoju dušu,nema narok ani na telo. Len sa budeš takto ponizovat a on sa bude popod fuzy usmievať aka nadrzana hlupana. Takto ta nikdy nebude milovat,skor naopak,este viac sa mu omrzís a bude mat o tebe predstavu obycajnej mrchy,ktorá pre trocha sexu sa vyspi aj s clovekom ktory o nu skutocne nestojí.

katkaxxx

neostavaj s nim kvoli tomu ze je dobry v posteli.. dobry v posteli bude aj iny a taky ktory o teba stoji. maj troska hrdosti