aj napriek tomu mate nanho chuť?

Príspevok v téme: aj napriek tomu mate nanho chuť?
salamandra

Zeny ktore mate dlhsie vztahy alebo manzelstvo,poznate partnera dokonale aj napriek tomu mate s ním stale chut na sex? Ked som s manzelom chodila stale sme sa milovali odkedy sme manzelia uz to robim na silu a nedokazem sa urobit. Lebo ked vidim ako sa naje a nahlas si odgrgne, prdne hocikde,vybera zradlo zo zuba a vidim mu všetky plomby..je mi zneho zle. Spim s nim nasilu a pritom myslim len nato ake ma neostrihane pazury na nohach a vyrážky na zadku. Vy ked to všetko za tie roky vidite na svojich manzeloch nevadí vam to? Dokazete zazit pri nich orgazmus? A nehovorte mi ze tí vasi chlapi takí niesu...

janekMY33

uz je najvisii cas si naist druheho.Ale nemisli si ze muzi zo zenami nemaju taky isti problem a skor ako zeny na muzou

joker46NY

Ano my muži sme žial Ludoopi ktorí spadli zo stromov a este sme aj zmutovali na hnusne spinave nevychovane prasce. A k tomu sexu po rokoch: ked vasa manzelka\\partnerka za urcity cas priberie 40 kg az je z nej jedna velka neobratna, znechutena gula a vam sa pri pohlade na nu ani nepostavi peero tak to je samozrejme tiez iba Vasou vinou!! A ak sa jej nebodaj odvazite povedat ze uz by po tej 23tej hodine nemala zrat tie klobasy, prekladane čokoladou tak sa este do krvy urazi ze ked vas nepritahuje tak ste si ju nemal brat. Tak velmi pekne DAKUJEM za tu dokonalost zien

beemaja

Salamandra, ty si ma nenormalne pobavila ;))) v dobrom, pretoze ta chapem...naco sa hrat, ludia sa v manzelstve menia...ja som vydata 7 rokov a je to dost podobne, mna viac ako grganie (nerobi casto) vytaca jeho mliaskanie a ked popritom bucha lyzicou o tanier jak na bubon ;o) A potom neumytymi zubami sa ma snazi pobozkat a ja odpadavam od aromy zblizenia... ach jo ;))) A este k tomu sexu... nie nemam na neho chut tak ako kedysi, iba zriedkavo.

wlada

No bublinka - tak preco si sa tak strasne skoro vydavala?? teraz bude jedna nevera za druhou,lebo vies co je orgazmus po 7 rokoch manzelstva :-)))))
prepac,ale pripadas mi ako majka z gurunu v dnesnej dobe internetu a tak...

bublinka26

Ahojte,som vydata 8 rokov...ja musim povedať že v sexe sme sa zladili asi len pred rokom...dovtedy to bolo take...onake...vydavala som sa ako 19-ročná...a som akasi nevyburená..mam pocit že tie roky kedy môžeš blazniť koľko chceš mi ušli a už ma nič ine okrem starania sa o rodinu nečaka...no ale toto patri asi inam

rozeta

Ked pri sexe budes rozmyslat o jeho vyrazkach a plombach ktore ma v ustach tak sa urcite k orgazmu ani nikdy nedopracujes. Sex sa zacina v hlave nie medzi nohami a orgazmus je stav mysle pohlavne organy su len prostriedky k jeho uskutocneniu.

jasmine

no tak k tejto otazke a prispevkom dodam len, ze som s priatelom sice len rok a pol, ale telesne pochody ako prdenie a grganie pred sebou neskryvame uz od tretieho mesiaca ak nie skor, sme predsa a ludia a nie je normalne nechavt niekoho v tom, ze nie ja neprdim a negrgam. Ak ste niekto taky rada s vami stravim cely den po kapustovej polievke :)
a gayovia nie su vobec ini, aspon co mam kamaratov gayov tak prdia a grgaju vsetci, ved by nas roztrhlo keby ze sme nevykonavali take jednoduche uvolnenie tlaku. A co sa tyka vyrazok na zadku a dlhych nechtov, vyrazky na zadku muzi maju, kedze maju chlpatejsie pozadie ako my zeny a hlavne nenosia sukne ale nohavice v ktorych sa im prdelky poriadne zaparia, takze tak ako babatka maju vyrazky z plienok, oni ich maju z toho ze maju stale nieco na sebe, sak sme na tom lepsie ked si v lete mozeme dat suknu a prevetrat sa a oni sa stale paria, takze asi tolko k tomuto prispevku

aj_pred_manzelstvom

Ja som si vsimla vsetky tieto veci na priatelovi uz aj teraz, ked este nie sme manzelia. Za pupaky na zadku nemoze, grgnut a prdnut si je ludske... A co teraz? Ma milion inych kladov. Mala by si sa od tychto prizemnosti odosobnit.