Páchnuci, biely, hustý výtok z pošvy

Príspevok v téme: Páchnuci, biely, hustý výtok z pošvy
katryna

ahojte dievčatá,
už pomaly 3 rok ma trápy hustý, páchnuci výtok z poš..môjmu priateľovi to dosť vadí a mne tiež. Chcem sa opýtať či je takýto stav normálny, lebo som niekde čítala, že výtok má byť číry a bez zápachu. Už som bola aj u gynekologičky a nič mi nato nepovedala.. :((
neviete mi prosím niekto poradiť??
ďakujem

MetalistkaKR

Ja som taketo problemy zacala mat,ked som zacala mat sexulnych partnerov.Niesom chora nic,ale predsa mam casto po menstruacii zdlhave vytoky a ked si nepsravym vcas vyplach rosalgynom mam mykozu. Pocas normalnych dni mam v poslednych rokoch zvysene vytoky su biele,alebo priesvitne co je dobre ale trapy ma zmena vone tych zapachov,no inak som v poriadku po zdravotnej stranke.Podla mna to je znema hormonov v tele-kedze sa telo meni po rokoch.
Ak by niekto nieco vedel viac som na emailu - MetalistkaKR@azet.sk

nanitka6

ahojte ja mam ten isti problem biely husty vytok pachnuci doprevadzanycireou tekutinou strasne v kuse som mokra a denne sprcha a 3 krat menenie spodneho pradla ide ma porazit a nic nepomaha preco sa to deje

pia

a co sa tyka zazracneho rosalginu pomoze len na chvilku a vytok je spat, ja keby ze mam uzivat rosalsgin (10eur) cipky s kyselinou hyaluronovou cicatridina 15 eur uz davno skrachujem:(

pia

vobec to nemusi byt mykoza za prve, za druhe fyzilogiccky vytok (fluor vaginalis) je biely v malom mnozstve, nezapacha, nepali , nesvrbi, ak sa v nom jandu bakterie je to normalne posva nieje sterilna. Za druhe treba rozoznat vytok od ovulacneho hlienu-hlien je tahavy ako sopel. Za tretie moze sa objavit vytok sposobujkuci pálenie podobny kvasinke-premnozeny laktobacil alebo masivne crevne bakterie...ak ti nepomozu ani vyplachy, moze to byt hormonalne

akinom007

a vy ostatne baby, chodte v prvom rade k doktorovi a ziadajte kultivaciu, vela gynekologom len vysetri a nezoberie kulitivaciu-vyter a predpisu cipky bez toho. Mna takto vysetroval mol "byvaly" gyneokolog vyse roka co som tam chodila hadam kazde dva mesiace s tym istym problemom-vytokom, vzdy ma vysetril a predpisal cipky striedal dvoje... potom som zmeila gynekologa sprvail mi vyter a pytal sa preco Vam gynekolog predpisoval cipky na Candidu ked vy mate strepokoka? to Vam nikdy neurobil vyter-zial nie.

akinom007

steva1/ po Rosalgyne VZDY treba dat aj nieoc na obnovu ph nasledne par dni napr Floragyn, Gynoflor, Gynocaps a pod. Rosalgyn vyhubi aj to "dobre" co tam ma byt...

steva1

skus si urobit vypach ale jedine si kup rosalgin easy..mne to odprucila gznekologicka, je to velke balenie tak si yber so sebou velku tasku :) je ich tam 5, ja si stale urobim vyplach po menstruacii tiez som mala tie problemy vyse pol roka,,.. nepchaj si tam dnu nic z lekarne t ti nepomoze a caste vyplachy niesu dobre narusa to Ph prostredie a nieje to dobre, fakt tento floragyn easy je dobry zaberie ti ked nie natrvalo tak urice na tyzdne ano... uricte to vyskusaj stoji 10e precitaj si o nom na nete