Páchnuci, biely, hustý výtok z pošvy

Príspevok v téme: Páchnuci, biely, hustý výtok z pošvy
katryna

ahojte dievčatá,
už pomaly 3 rok ma trápy hustý, páchnuci výtok z poš..môjmu priateľovi to dosť vadí a mne tiež. Chcem sa opýtať či je takýto stav normálny, lebo som niekde čítala, že výtok má byť číry a bez zápachu. Už som bola aj u gynekologičky a nič mi nato nepovedala.. :((
neviete mi prosím niekto poradiť??
ďakujem

katryna

Mylim ze navstivim v najblizsich dnoch gyncu nech mi urobi kultivaciu :)

Som sa docitala:
Vo vagíne sú prítomné v malom počte patogénne organizmy ktoré pri premnožení môžu spôsobovať problémy: zvýšenie kyslosti prostredia, zapáchajúce výtoky (nepríjemný alebo rybí zápach)

veve1

ahoj,urcite chod k doktorovi a ziadaj nech ti urobi kultivaciu,mna tiez trapil zapachajuci vytok,moze to byt gardnerella vaginalis,vytok zapacha po rybach,da sa to lahko vyliecit.ale sucasne sa musi preliecit aj tvoj priatel,aby si nebola v bludnom kruhu.mne dala tablekty,ktore som uzivala peroralne.

akinom007

katryna/ chod ku gyn. na kultivaciu. Nie som sice lekar ale gyn.problemov som mala az az, uz som mala takmer vsetky bakterie co existuju a ked som mala e.coli vtedy som veru husty vytok nemala skor bol biely a redsi

katryna

Inak je to aj moja vina že sa vždy nechám od nej odbyť..!! do prčíc! Niesom s ňou spokojná, pred tým som mala gyn-chlapa a ten bol v pohode. Vždy sa na všetko opýtal. Nechápem prečo som od neho utiekla. Minule mi robila výter maternice a keď som si prišla po výsledky tak o tom ani nemukla a prvé čo ju zaujímalo bolo, že akú antikoncepciu chcem predpísať..

katryna

Už som skúšala prejsť k inej gynče, ale tam ma odbyli, že majú veľa pacientov. No, nič musím skúšať ďalej.
Na ten myšací chvostík sa spýtam v lekárni a ďakujem za tip. :)

wewa1

katryna, skus ist inemu gynekologovi,divne, ze ti tato nic nepovedala. mne pri takychto problemoch vzdy pomohol kupel z mysieho chvostika, v lekarni kupis. ozaj to pomaha.pa

wewa1

katryna, no poradim ti, zajst k inemu gynekologovi, nakolko to tam urcite v poriadku nemas a nechapem,ako je mozne, ze ti na to nic nepovedala,treba to preliecit, mne osobne vzdy pomohol kupel z mysieho chvostika. v lekarni kupis,pomaha.