Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

mousah

technécium aku knihu? :D Na teba uz museli ti rozni psychologovia a psychiatri, ktorych si (zjavne, z pochopitelnych pricin) musel navstivit, vytiahnut knihu? Taku poriadne hrubu a tvrdu, ze? Nepomohlo....

Nic si z toho nerob, mam zopar kontaktov na znamych, ktori studovali psychologiu, da sa to liecit...

mousah

technécium aku knihu? :D Na teba uz museli ti rozni psychologovia a psychiatri, ktorych si (zjavne, z pochopitelnych pricin) musel navstivit, vytiahnut knihu? Taku poriadne hrubu a tvrdu, ze? Nepomohlo....

Nic si z toho nerob, mam zopar kontaktov na znamych, ktori studovali psychologiu, da sa to liecit...

mousah

technécium aku knihu? :D Na teba uz museli ti rozni psychologovia a psychiatri, ktorych si (zjavne, z pochopitelnych pricin) musel navstivit, vytiahnut knihu? Taku poriadne hrubu a tvrdu, ze? Nepomohlo....

Nic si z toho nerob, mam zopar kontaktov na znamych, ktori studovali psychologiu, da sa to liecit...

technécium

vidíš teba som vytočil za 10 minút a to v pohodičke súkromia a anonymity, ale je to veľké umenie, nie síce ako keď maľoval monet, ale je

technécium

myslím, že ak niekto nezažije to čo zakladateľka, trebárs tak ten kto to neprežil mu nepomôže, psychológovia sú banda kokoto., a ešte som nestretol takého, ktorého do pol hodiny slovne nedoje.em, že buchne knihu o zem a odíde

nina5

tak ked chcete vediet ja mam jeden problem s ktorym sa tiez potrebujem vyrovnat, ku psychologovi chodim a velmi mi pomohol. samozrejme ze je rozdiel psycholog a psycholog, treba natravit na spravneho cloveka.