chlapec

Príspevok v téme: chlapec
mata

Ahojte poradte mi co mam robit ked sa mi paci jeden chlapec a sa stretavame len kvoli sexu.Uz som sa ho pitala ci che somnou chodit tak odpovedal ze nie ale sex ano a teraz neviem fakt co mam robit ci sa davat nadalej vyuzivat alebo to skoncit.No ale popravde ja by som to nechcela ukoncit lebo ked sa mam snim stretnut len kvoli tomu sexu tak som stale rada ze ho uvidim.Niekedy mam chut mu povedat vsetko ale nemam v sebe odvahu mu to povedat.Tak mi prosim poradte co mam fakt robit.

mata

No neviem ci si ti uz take nieco zazila ako ja sama viem ze robim s tim chybu ale ked som tak fakt rada ked sa s nim mozem stretnut hoc len kvoli tomu ja uz hrdost som urcite stratila prinom.Ako mam teda zistim ci ma ma spon trochu rad nie len kvoli tomu sexu.

mata

no tak toto bol aj moj pripad ...tiez sme sa stretavali len koli sexu a ja som sa do neho zamilovala....najskor tiez tvrdil,ze nevie co chce a Ze sa nechce viazat a mna to dost ponizovalo, ale proste mi to stalo za to byt s nim aspon tu chvilku a aj ked som sa snazila sa od neho odputat a prestala som sa s nim stretavat,tak to vzdy nejak osud zariadil, ze sme sa stretli napriklad v meste a uz to zasa zacalo,smsky a stretnutia....a tak som to teda nechala na cas...proste som tomu nechala cas a teraz??sam si uvedomil,ze ma ma rad a dali sme sa dokopy a vcera mi akurat povedal, ze to tak zariadil osud a oon sa len potreboval uistit, ze ma miluje pretoze by ho bolelo keby mi ublizi...takze moja rada NECHAJ TO NA OSUD

Smajlikova91

suhlasim s morenou.. pre neho uz nebudes nikdy zaujimava nicim inym..a jemu uz je pravdepodobne jedno ci ty k nemu nieco citis..on dostal ( a dostava) to co chcel...

igua_

mata, pokial nemas svoju dostojnost, tak sa s nim kludne stretavaj dalej.
morena to uplne vystihla, jej slova by sa mali navzdy zapisat do ludskych dejin! nech zije matriarchat!

mata

maria.NO mlada az tak niesom mam uz svoje roky aj na svoj rozum len teraz som ako vigumovana.No a to ti nevadi ze sa stretavas snim len kvoli sexu no a on nieco citi k tebe.

maria.

ty si ešte asi mladá, ja som staršia. a tiež sa stretávam s jedným mužom. Ja ho milujem a on je so mou len kvôli sexu. A nič mu nepoviem, lebo by som ho stratila a to nechcem. Je mi s ním strašne dobre a stojí to za to.

mata

morena no to mas pravdu ze dostal co chcel no ale hned na zaciatku som mu nedala sex az tak po niekolkych stretkoch.No ale aj keby som mu povedala to co chcem tak inak by sa to skoncilo medzi nami no a to zase nechcem.Uz som mu aj povedala nech si vyberie bud chodenie alebo nebude ani sex,no ale povedal ze tak po niekolko tyzdnoch alebo mesiacoch mi povie ci chce somnou chodit alebo nie no ale behom tyzdna mi povedal ze chodit somnou nechce ale sex ano.Tak teraz nechapem preco mi takto povedal.Uz mne samej sa to niekedy nepaci co somnou robi ale ked ja asi nieco citim ked nechcem ho stratit.Tak teraz mam hlavu uplne pometenu ked to mam tak povedat.:)