Holi sa?

akinom007

nevyzadovala somt o od neho, ale holi sa z vlasnej vole, holi sa tam "dole" nie nejak extra casto ale tak kazde dva tyzdne+ pazuchy pravidelne

mary-anne

tak moj sa holi, pod pazuchmi pravidelne, a tam dole, kedy sa mu chce :-) no mne je to uplne jedno, ci sa tam dole holi,ci nie..dolezitejsie je pod pazuchami pre mna..a zadok? to uz vobec nie:-)

kirusha

moj sa pekne holi do hladka tam dole, aj pod pazuchami aj na zadku.. podla mna je to hygienickejsie ... a tiez aj on odo mna vyzaduje aby som sa holila..ale to je predsa u mna samozrejmost.... byvaly ten si holil komplet vsetko.. nohy, ruky , hrud no vsetko , bol kulturista preto na sebe nemohol mat ani chlpok..

moniqa87

moj sa tam dole holi, ale az ked je to uz moc dlhe a zavadzia to aj jemu, ja by som to inak ani moc nevyzadovala, snad len skracovat...
ale co vyzadujem, je aby sa holil pod pazuchami...
inde nie, to by mi uz prislo moc teple...

ni....

ahojte.. môj si to tam dole holi ako nie že stále na hladko ael ke&´d je to dlhé tak to dá preč... a taktiež aj pod paozuchami ael inde ako na hrudi nie.. mne jeho zarastanie nevadi mna to pritahuje

JUVA

No môj sa oholil iba raz v okolí penisu,lebo si myslel asi,že mi to prekáža keď ho robím ústami..Ale strašne mu potom prekážali vyrastajúce chĺpky a svrbelo ho to.Tak to už nerobí.A mne to ani nevadí.Na iných miestach sa tiež neholí.Hoci pod pazuchami by som to občas privítala.:)