čakám dievčatko :))

mojaeni

Ahojte kocky,
vidim, ze vas tu zopar pribudlo.
Kraska, Tana, ten citron je na chut, pretoze to co pijes, je glukoza, tak aby to nebolo take strasne sladke. Napijes sa, pockas, vycikas a urobia ti z mocu vysetrenie, ci nemas tehot. cukrovku.Boze, co ja sa pojem sladkosti a vobec vsetkeho.Nejako naberama nabera, teraz som za tyzden u maminy pribrala dve kila:o)
Ako sa inak mate, vsetko v poriadku s babatkami?

kraaska

Ahoj afaf,vcera som tu uz nebola,teraz kukam ze co tu bolo ...Dorotka je pekne meno,ale ked uz jej povedia Dora tak uz sa mi nelubi...jujj dnes krasne pocasie,asi sadnem na bycikel a trochu sa prejdeme :))

lenuliatko

no ale ved paloma nemusis sa chytat kazdeho slova.myslela som proste ze mladi ludia stym nemaju problem.tom som uz hned sliepka alebo ako?
nechaj tak uz konecne.

afaf

nechcem sa s tebou hadat paloma, ale nozaj kasli na to, kazda zena je individualna, a ma ine potreby. moja sestra ma 31 pred dvomi mesiacmi porocila chlapceka a trpi takymi poporodnymi depresiami, ze uziva homeopatika...
a pritom cele tehotenstvo sa krasne usmievala...a vsetko robila s takou lahkostou...

paloma

Presne tak, vysoky krvny tlak hrozi ako aj 18, tak aj 28 rocnej tehotnej, inak by sa nemeral kazdu poradnu.. Ty stale spominas, ze nechapes ze si taka mlada...