čakám dievčatko :))

tana 147

kraaska...a to ked chodiš na prehliadku...tak to ti urobi len ultrazvuk?? či ako...ja som pred tehu mala cystu...a ked som sa ho na to opytala minule, tak ma este vysetroval aj sondou od spodu...ale cystu nebolo už vidieť, dufam,že praskla

tana 147

no mna vzdy doktor prezrie aj odspodu...a vzdy to bolo ok az na vcerajsok..preto som bola trosku vylakana, že som sa až zabudla opytať, že čo to mi vlastne hovori:DDa opat mam ist o 2 týždne ale povedal mi, že ak by nastali nejaké komplikacie tvrdnutie...tak mam dojst skor...teraz sa až mooooc sledujem...čo asi nie je dobre. aj ja som zhruba pribrala 12 kg..a vaha vasich drobcekov je asi aka?? viete to? lebo už mam pocit, že to bude valibuk ..moj manžel ked sa narodil mal 4 kg..heh tak sa bojím aby nebol ako on..lebo to by bol tažsi porod:DD

kraaska

bude to maly futbalista :) jasne chlapček :)) tana kedy mas termin,ked ides na poradnu doki ta aj pozre?mna naposledy pozrely este vo february,aj to len preto lebo sa mama bolesti a odvtedy nic....? mojaeni aj ja sa toho bojim ze sa nepreberem,alebo vzniknu nejake komplikacie..jááj niekedy mam uz nocne mory :(

mojaeni

Tana, aj mne doktor posunul termin na 6.7, ale to len z dovodu toho, ze 23.5 kedy by som mala nastupit na MD je sobota, tak mi to posunul na pondelok a teda aj termin o dva dni neskor. Neviem preco, ale ja si aj tak myslim podla svojich vypoctov, ze by som rodit mala prave okolo 10.7.Ak sa nic nestane.

mojaeni

blahozelam sestre.
Neboj sa, vsetko dopadne dobre.
Ja som bola pod narkozou len raz, kd m robili laparosopiu, tiez som sa predtym bala narkozy a hlavne ci sa preberiem, ale ked uz slo priamo na vec, slo to tak rychlo ze som ani nemala cas nad tym rozmyslat a viem ze som napocitala do dvocha bola som mimo.
Moj prirastok vahy sa pohybuje medzi 11 a 12 kg. No u mna je to na celom tele, nielen na brusku. Este sa snazim doma trosku bicyklovat a robit niektore cviky pre tehote, aby som celkom nevysla z kondicie, aj ked poviem ti ze prejdem 10schodov a srdce mi ide vyskocit z hrude.

tana 147

ahojte:D no kraaska kooonečne..a ja som rozmyslala, že prečo sa už neozyvaš:DD
mojaeni...na moje prekvapenie som vcera dostala papier na MD a tam som sa prekvapila, lebo termin midr napísal 9.7....doteraz mi stale hovoril 4 ale to je len par dní...takže v pohode:D
kraaska..tak čo to nakoniec bude? predsa len ten chlapcek???

kraaska

kolko ste uz pribrali?ja 14 kg,ale vsetko len na brusko,este si natiahnem rifle co som nosila pred tehu,ale uz si ich nezapnem...ozaj moja sestra minuly tyzden porodila,chlapceka :))

mojaeni

Ahojte Tana, Kraska

Kraska, tk tebe sa to uz krati, uz len necely mesiac. Dufam, ze vsetko dobre dopadne.

Tana, ano moze to znamenat, ze ti krcok makne a sa skracuje,co by mohlo viest k jeho otvaraniu, takze si dopraj viacej pokoja.pri sedeni si skus nohy vykladat,alebo si aj polez, aj ked ako vravis, je to to teraz uz take narocne. Ja tiez nemozem lezat moc na chrbte, lebo mi dochadza dych, ale vzdy sa podopieram aspon troma vankusmi, aj tak spavam, aby som mala hornu polovicu tela trosku vyvysenu, inak nemozem vobec dychat.
Vlastne sa stale citim uplne fajn, az na to dychanie.A ked lezim na bokoch, tak moj stuplik ma vzdy kope prave na tom boku, kde lezim,ale tak silno, ze ma nuti sa stale otocit:o)