sexuálne aktívne ženy

Príspevok v téme: sexuálne aktívne ženy
lilithka8888888

chcela by som vedieť, či je normálne ak pohlavne aktívne ženy mávajú rôzne zápaly.(kvasinky, baktérie a pod.)Tiež s tým máte občas problemy? ja odkedy pohl.žijem už som mala viackrát tieto problémy.no napr. moja mama v živote nič z toho nemala. ako je to vlastne zo ženami? prosím napíšte mi. A nevadí to mužom?-alebo to berú ako normálne?dakujem

ema..

tieto choroby nie sú kvôli hygiene. Niekedy, keď sa partneri stretávajú vonku, v aute... nemajú možnosť umyť si ruky. a ešte som nič nedostala. "chvalabohu". Asi je to naozaj tou imunitou. Držím plačeky, aby sa vám to oblúkom vyhýbalo.

enya

Ved prave, moj chlap by si tiez bez sprchy ku mne vecer nelahol. Tak sme si zvykli a je to samozrejmost. A hlavne nechapem ako si niekto moze obliect ciste pyzamo a lahnut si do cistych perin neumyty. Moj svagor ked sme u nich boli na 4 dnovej navsteve, boli krstiny, ani raz sa neumyl a tak si lihal k manzelke. Dokonca ani v den krstin sa neosprchoval a bolo to teda citit na pat metrov. Ked si k nam sadol do auta-ten smrad. S manzelom sme nechapali..Pritom je to mlady chalan a antiperspirant podla mna v zivote nedrzal v ruke :-(

delphia

enya mas pravdu. aj ja som sa stretla s nazorom, ze kazdy den sa netreba umyvat... no rozum mi isiel zastat...
neviem ako si niekto vie lahnut vedla chlapa vecer bez toho, aby sa umyl. a vobec...vsak hlavne pre SVOJ dobry pocit cistoty

aja24

tiez si nemyslim, ze to je v umyvani alebo neumyvani. ja hygienu dodrziavam aj moj partner a vytok mam stale. a sem tam som mala aj kvasinky, vtedy to moc svrbi az pali. a vzdy sa lieci aj partner. no proste neviem cim to je. zenske prostredie tam dole je asi moc citlive.

enya

Podla mna sprcha raz do dna nie je prehnana hygiena, a pohlavne organy aj castejsie, hlavne po velkej. No stretla som sa aj s takym nazorom ze aj raz za den je to prehnane a treba to obmedzit na 1 - 2 krat za tyzden.. blee
A pravdaze treba pouzivat kysle mydla, nie alkalicke.

vlocka23

Ta hygiena zase az tak strasne podstatna nie je. Hovorim tu samozrejme o primeranej hygiene, o ktorej sa snad ani bavit nemusime. Ale casto to byva prave prehnana hygiena, co sposobuje zapaly.

SHAKTI

Pokial zena a jej partner dodrziavaju hygienu tak by nemali byt ziadne problemi. No ked sa partner neumyje a aj ruky pred kazdy sexualnym stykom a zena takisto, tvoria sa rozne bakterie.
Da sa tomu predist. Potom samozrejme vela zalezi aj od imunity zeny. Radim dodrziavat hygienu a nebat sa povedat partnerovi-ak mu to samemu nezapne- chod sa umyt.

delphia

nehovorim ze je to normalne, ale nie je to samozrejme nic vynimocne. a ze ako to beru muzi? vela x su to oni, ktori tieto pliagy prenasaju. a urcite im to vadi, vsak v 1. rade to musi vadit samotnej zene, ze jej "rastu" pomali stromy medzi nohami...:))
preto nechapem take, ktore maju dost markantne problemy aj viac rokov a nezajdu na gyndu... no ja byt na mieste chlapa tak sa pogrcam...
sorry

vendulos

Hej aj ja odkedy sexualne zijem tak mam dost problem hlavne s kvasinkami-candida. Predtym som nic nemala, ale partner je uplne zdravy. Co viem gyn.problemy ma kazda druha zena. Muzom to vadi ked nemozu sexovat lebo samozrejme zena ked ma problemy, zapaly a tak sa sexu vyhyba co je logicke.