Magrilan

Sony111

Precitaj si knihu od Johna Virapena: Neziaduci ucinok smrt a utvoris si nazor na magrilan ( v knihe pod nazvom Prozac od Ely lilly, iny liek, ale ucinna latka fluoxetin ta ista....)Samovrazdy, podplacania, pochybne klinicke testy

zuju

Nikol- ja tiez jem v malych porciach a dost niekedy aj kazdu hodinu a nepriberam mozno kilo hore dole ale to sa strati, Magrilan beriem jeden rano

Nikol16628

Este jedna pripomienka :o)
z magrilanu mi chuti hrozne jest, ale uz som prisla na to, ako s tym bojovat. Treba jest v malickych davkach a casto, to mi pomaha. A hlavne netreba spat poobede, to teda tiez chuti do jedla nepomaha... potom by som zozrala aj kona. Treba si vymysliet nejake aktivity, cokolvek, len aby ste boli nejako zamestnane. Zo zaciatku som z magrilanu pribrala 10 kil, co je vela, ja viem, ale postupne ako ho dlhsie beriem sa mi vaha vratila na 72 kg ako som mala predtym, nez som ho zacala uzivat. Chce to cas, ale funguje to.

Nikol16628

Ahoj,
ja uzivam magrilan uz asi 8 mesiacov a musim povedat, ze je asi najlepsi spomedzi antidepresiv. Doktorka mi ho predpisala na bulimiu a pomaha mi. Kazdy liek je svinstvo, to je pravda, ale magrilan ma vyhodu v tom, ze ho mozes uzivat aj len v obdobi menstruacie, cize nezatazujes tak pecen. Ja ho uzivam tri dni pred menstruaciou, pocas menstruacie a tri dni po, tak mi zabera najlepsie. Nedavaj si zbytocne velku davku, zo zaciatku som brala dve tbl za den a bola som z toho ospala a straaaaaasne leniva, nic sa mi nechcelo, skor ma to ubijalo ako pomahalo. Davka, aku berem (asi 10-12 tbl mesacne) je akurat, ani ta to neobmedzuje a pritom pomaha.

silvus28

Ahoj Miicka, ja som už brala Fevarin, ale nepamätám si nato, lebo už toľko liekov na mne poskúšali až des...ale snáď Ti zaberie:-)

sofia32

Ahojte, myslíte si že by Magrilan pomohol aj mne proti vracaniu? Mám PPP a užívala som už asi všetky lieky čo sú na trhu, ale Magrilan ešte nie...nič mi nezaberá :-(