aka vysoka skola? :)

Príspevok v téme: aka vysoka skola? :)
školacka

Ahojte! Mam do buducnosti vysnivanych par povolani no neviem na aku vysku ist, co by bolo najlepsie s ktorou skolou by som mala najvacsie sance dostat tieto povolania. Su to manazer, karierovy poradca, referent cestovnej kancelárie a marketingu, obchodny zastupca a personalista. Su podla mna dost charakterovo podobne. Tak ako mi poradite?:) Su pri tychto povolaniach velmi dolezite cudzie jazyky?dakujem

oli-oli

tak urcite. na vyske naberies nejake skusenosi a zacnes neskor v praci, cize budes starsia a to vzbudzuje aj vacsiu doveru. a hlavne spoznas ludi! co je podla mna najdoleitejsie v tejto brandzi je schopnost nadviazat kontakt a udrat si ho...pokial toto dokazes, urcite budes uspesna. da sa to aj bez jazyka, ale to asi len v ramci slovenska :(

školacka

tak to som mohla predpokladat ten cudzi jazyk co je skoda :( :DD....mne velmi nejdu ale asi budem musiet viac zabrat. Viem je mozne tieto povolania vykonavat aj bez vysky ale chcela by som nieco vystudovat, viac sa v tej oblasti vzdelavat

oli-oli

cudzi jazyk je urcite velmi dolezity, ked chces dobre platene miesto. no, neviem, ktora ekonomicka skola je najlepsia... moj priatel robi obch zastupcu a ma len strednu.