Invalidny dochodok - kto ma naňho nárok?

J111

Joj, jak dobre hluchomu, bo nepovi nikomu:D
A to kde si tak ohluchla, zaujima ma to preto, aby som nahodou nenavstivil take miesta, kde mozno ohluchnut kompletne?

J111

Byt viac ako dvadsat rokov nezamestnany je minimalne na zamyslenie. Dochodok by ti asi dali, ale tak nizky, ze by ta to nepotesilo, resp. ho.

estela

dobri den chcela bi som sa spita mam 29 rokov mam zdravotne problemi z chrpticov od 11 rokov mam skoliozu sikmu panvu nosim podlozku v lavej nohe v topanke uzivam tabletki pre bolesti bi som ani nemohla pracovat chcem vediet ci mam narok na invalidni dvochdok mam za sebov us aj dost masaze cvicenia vopred daku za odpoved

elca

ak niekto chce poziadat o invalidny dochodok,musi byt 1 rok PN a poberat nemocenske davky
a pojednom roku sa jeho príjem riesi bud ho uznaju invalidom alebo nie

zistite si zakon ako dlho musite prispievat do socialne poistovne podla vasho veku a poctu odrobenych rokov

zana

Pekny den mala by som jednu otazku ped 10 rokmi som mala vyklbene koleno mala som velky vyron krvi 100ml nohu som mala v sadre 1rok mam bolesti kolena teraz som opet navstivila chirurga nakolko nemozem stat viac ako 1hod.dostavam injekcie tabl.chcela som sa zamestnat no ked kazdy zamestnavatel zisti ze nemozem stat dlho tak ma odmietne mam meniskus kolena proste sa neda stat viac ako hodinu strasne ma to boli picha, vybavujem si francuzsku palicu,a chcela by som si podat ziadost na ID myslite ze by ma uznali dakujem mam 32rok.a dve deti.