problém s rozchodom

Príspevok v téme: problém s rozchodom
miso

Mám obrovsky problem, Mam priatelku asi 6 mes. neviem ako ale chcem sa rozist, problem je ale v tom že ju mam velmi velmi rad ale ... nie je to už to prave . nedokažem jej to povedat. Bojim sa že už nebudem mať niekoho pred ktorim sa nebudem musiet pretvarovat. Bol by som najradsej keby sa rozisla ona so mnou .ked ja neznesiem aby bola smutna a nestastna no ale to nejde dokopy s mojou sebeckostou. Najhorsie je to že viem že ona ma ma rada až priliž a ja jej nechcem a neviem praziť nôž do tela. ja naozaj neviem ako to mam vyriesit ,Možno to bude zniet ako otrepana a prazna fraza ale ja naozaj chcem aby to zostalo v tej podobe že by sme boli schopni nadalej existovat vedla seba ako kamarati.Skuste mi povedat alebo poradit ako s toho von.prosim .Mam ju rád ale...
prosim povecte nazor a hlavne riešenie

kocur

miso, ak ta to uz nebavi, mal by si ju nechat plavat...samozrejme, ze nikto nie je rad sam, a preto jej daj zbohom az ked bude na obzore nova obet...:))a to je dobry dovod na rozchod...

katika88

Miso nespominaj jej ze si sa chcel rozist len by ju to ranilo a potom by si uz nebola taka ista tym ze ju lubis stale by sa bala ci nerobi nieco zle pre co by si ju mal nadobro opustit.

no_predsa_ja

mne sa stalo toto iste,, s priatelom sme sa rozisli lebo to "uz nebolo ono"... sice som to skoncila ja, no on ma nechal uz davno pred tym :( a strasne to bolelo a aj stale boli.. aj ked sme sa po mesiaci dali znova dokopy a som s nim aj doteraz... ja by som pred nou nespominala ze co si chcel spravit... ale skus sa jej opytat ci sa jej ten vztah paci, ci by nechcela nieco zmenit a pod.. skuste si ho nejak ozivit tak ako pisala simona.. myslim ze to pomoze.. ale myslim ze najdolezitejsie je sa rozpravat...

miso

ale stale som si neni uplne isty mojim rozhodnutim lebo neviem ci k nej citim no proste neviem ci ju lubim alebo ci ju nemam iba rad .

miso

mal som cely týždeň na to aby som mohol o tom rozmýslat lebo sme neboli spolu bola v zahranici a aj vdaka vam som zacal nad tym triezvo uvažovať a hladať neake dôvody preco by to už nemalo pokracovať a neviem ale asi ani jeden nestoji za to aby som to pokazil . Mam s toho cudny pocit ale nechcem si predstaviť pocit že by som sa s nôu nemohol smiať na blbostiach a a že by som už nevidel jej pohlad ktorym sa na mna diva ked sme spolu ,sami . Neviem ale citim sa tak lahsie ked viem že jej neubližim . Ale citim sa teraz dosť previnile že som sa s nou chcel rozisť . Mýsliťe že by som sa mal s nou o tom porozpravať alebo na to nespomenuť?

petula

Ahoj Miso.Presne ten isty problem som prezivala pred 2mes.bolo tazke sa rozist a aj mi to trvalo povedat mu to...no teraz som sama, on so mnou nekomunikuje...fungovat ako kamarati asi nebudeme, co mi je velmi luto lebo mi chyba a stale ho mam rada, no nebola to laska. Skus sa s nou o vsetkom(co citis, ako vidis vas vztah) porozpravat,ale bez bolesti to nebude...aj ja som mu velmi ublizila...ale dolezite je byt k sebe uprimni! Vela stastia..

andrejka

presne,presne moj problem..tiez 6 mesiacov a presne to iste..akurat,ze ja som s nim vcera rozisla..uz som to tak dalej nechcela..revala som cely den a doslo mi,ze som to robit nemala..teraz by som to chcela vratit nasoat..presiel len 1 den a uz bez neho neviem vydrzat,len neviem ci to este bude mozne..takze mily miso,dobre si to premysli,aby sa ti nestalo to iste..alebo ti to pomoze..ja som si taz az po rozchode uvedomila,ako velmi ho lubim..a bojim sa,ze uz je neskoro..

simona

Skuste vas vztah niecim ozivit ked pises, ze to nie je ono..skuste ist niekde kde ste este neboli, alebo robit nieco co ste este nerobili..velmi to pomaha,viem to z vlastnej skusenosti..alebo si dajte trochu pauzu a zacnite sa stretavat nie tak casto ako doteraz aby ste si neliezli na nervy.Skus popisat co na tom vztahu uz nie je ono?Co konkretnejsie? Ak aj sam sebe dokazes na tuto otazku odpovedat, tak ten problem dokazes pravdepodobne aj riesit, lebo ked ju mas rad, zbytocne ukoncovat taky vztah, to by si aj tak casom neskor ty sam pochopil.Nenechavaj ju, budes lutovat, to sa ti len teraz tak zda,ale ked budes bez nej,pravdepodobne ti bude velmi chybat a budes ju chciet naspat, tak nerob chybu, ktoru by si neskor lutoval, snaz sa ten problemik napravit a este nad tym pouvazuje pretoze ak ju mas rad, nema zmysel sa rozchadzat..Ved vsetci mame chyby,aj ty isto mas..Nikto nie je dokonaly..nemozes v nej preto hladat dokonalost, takisto ani v nikom inom.Ked ma vlastnosti,ktore si cenis, je to dobre, pretoze ako pises, taku uz najst nemusis, dobrych dievcat a takych ktore si skutocne zasluzia lasku je dnes velmi malo...