problém s rozchodom

Príspevok v téme: problém s rozchodom
miso

Mám obrovsky problem, Mam priatelku asi 6 mes. neviem ako ale chcem sa rozist, problem je ale v tom že ju mam velmi velmi rad ale ... nie je to už to prave . nedokažem jej to povedat. Bojim sa že už nebudem mať niekoho pred ktorim sa nebudem musiet pretvarovat. Bol by som najradsej keby sa rozisla ona so mnou .ked ja neznesiem aby bola smutna a nestastna no ale to nejde dokopy s mojou sebeckostou. Najhorsie je to že viem že ona ma ma rada až priliž a ja jej nechcem a neviem praziť nôž do tela. ja naozaj neviem ako to mam vyriesit ,Možno to bude zniet ako otrepana a prazna fraza ale ja naozaj chcem aby to zostalo v tej podobe že by sme boli schopni nadalej existovat vedla seba ako kamarati.Skuste mi povedat alebo poradit ako s toho von.prosim .Mam ju rád ale...
prosim povecte nazor a hlavne riešenie

sunnysweetie33

a preco sa s nou chces rozist,ked ju mas velmi velmi rad..si blby..a ze aj ona teba lubi..tak na co to ides kazit..skuste si dat pauzu a uvidis,ze ti zacne chybat..nepokaz si vztah..vyzera byt krasny..

kellis

misko,dam ti len jednu radu,ked budete spolu von a ty sa budes tvarit,ze nic,vsetko je fajn,ona bude happy,neprid s rozchodom hned na druhy den...toto je najhorsi uder pre dievca od chlapca...naocakavane...ako sa to stalo mne...tomu sa prosim vyvaruj...skus byt par dni vonku taky akoze o nicom,ona si iste veci uvedomi,ze uz to nie je ono,takze ju rozchod ani velmi neprekvapi...aj ked boliet bude rovnako...

...lebo ja svojmu byvalemu dodnes v dusi vycitam,ze predtym nevyslal ziadne signaly rozchodu,ale tvaril sa,ze je najstastnejsi na svete...

deniska

Súhlasím s maľunkou, 6 mesiacov nie je až také dlhé obdobie, resp. neoplatí sa ti to dlhšie preťahovať, pretože to bude horšie nielen pre teba, ale hlavne pre ňu. Žiadne pretvárky pri rozchode ti nepomôžu, ani ju nepodvádzaj, aby sa s tebou nerozišla ona, jednoducho si dohodnite spolu stretnutie a vysvetlite si to, žiadne tvrdé slová, pekne a pomaly...Neviem, aký si typ, ale dúfam, že nebudeš na ňu tvrdý........Musíš ju aj ty pochopiť, že to bude pre ňu rana. Pa

maľunka

miso...ak vies ze ju nemas tak rad ako ona teba tak ..jej to povedz lebo kazdym dnom ta ma viac a viac rada nenatahuj ju.....bude to lepsie...